Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie mogę zajść w ciążę part4.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia, tak właśnie myślałam ;(
tylko trochę mi głupio powiedzieć o tym p. doktor, w końcu ona jest lekarzem w klinice niepłodności, skoro sama tego nie zaproponowała...

z tego co czytałam tu na forum to na usg nie będzie widać czy jajowody są drożne.

zastanawia mnie dlaczego nie zleciła mi tego badania...
a czy któraś z Was wie na czym to polega? Jak to się robi? Może mogę to zrobić sama, bez skierownia??
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W związku z przekroczeniem danej liczby stron zapraszam do kontynuacji tematu tu :
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp114130.html#114130

_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group