Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie mogę zajść w ciążę part4.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha... Na razie umowilam sie z lekarzem by zrobil mi badania pod katem tarczycy.. tzn ze hormony... Szkoda ze mozliwe ze mam problem z owulka... A wydawalo sie jak bylo sie mlodszym ze zrobienie dzieciatka jest takie proste...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alice



Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 83

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak jak niektórym się wydaje, że jeśli ma się jedno dziecko to nie problem mieć drugie. Staramy się już 21 miesięcy i mimo hormonów, monitorowania cyklu i dwóch insemnacji nadal nic. Tracę nadzieję ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewe8454



Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jestem tu nowa. Mam takie pytanie do tych wszystkich dziewczyn czy mając problemy z zajściem w ciążę, to czy wynikają one z tego że kiedyś brałyście może środki antykoncepcyjne? My z mężem staramy się 8 miesięcy a wcześniej brałam tabletki ok 7 lat i teraz się boję, że wszystko mi spieprzyły, strasznie to przeżywam. Lekarz każe czekać a ja od zmysłów odchodzę. Czy może będe 7 lat czekać aż się to wszystko ureguluje ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewe8454, ja brałam też tablety ok. 8 lat, a w pierwszą ciążę zaszłam w czwartym cyklu starań. Lekarz każe Ci cierpliwie czekać, ponieważ zazwyczaj dopiero po roku bezowocnych starań o dzidziusia rozpoczyna się leczenie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewe8454



Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpowiedź nie ukrywam, że troszke podtrzymałaś mnie na duchu. Dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja, np. nie uzywalam antykoncepcji przez miesiac moze uzywalismy prezerwatyw. Dlatego, ze mojego M siostry uzywaly antykoncepcji jedna z nich stracila wzrok i tez nie moze miec wiec dzieci, a druga przez antykon. lekarze jej powiedzieli ze jak bedzie chciala miec dzieciatko to albo ona albo malenstwo umrze przy porodzie;/ wiec nie uzywalam antykon., bo wiem ze wiekszosc kobiet ma pozniej problem z zajsciem w ciaze. Oczywiscie nie chce Was kochane zdolowac, mam wielka nadzieje ewe8454, ze do roku czasu staranek macie jeszcze duzo czasu i do tego czasu fasolka moze sie zjawic;)
A ja dzisiaj zauwazylam jak sie kapalam, ze mam piekny okragly brzuszek... Achh szkoda, ze to tylko marzenia o ciazy... albo po prostu wczorajsze winko wieczorne troszke mi zaszkodzilo..
Pozdrawiam Was;) Weekend jest bardzo sloneczny, a za tym idzie piekne spedzenie czasu z ukochanym...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alice nie trać nadziei . Teoretycznie jeśli ma się jedno dziecko to znaczy ,że kobieta i mężczyzna byli zdolni do poczęcia. Ale to nie znaczy ,że tak jest do teraz. Wiadomo z wiekiem płodność kobiety maleje no i mężczyźni zmieniają swój tryb życia na mniej sprzyjający żywotności plemników niestety....
ewe8454 Tabletki nie powodują niepłodności. Spokojnie. ja tez brałam dłłłuugo Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewe8454



Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny jeszcze raz, ale czasami sobie myśle, że gdybym nie zdecydowała sie na tabsy 7 lat temu to już bym dawno dzidziusia miała, ale cóż tak miało być. Mój mąż też mówi, że przesadzam, ale zawsze jest to ryzyko jednak to były tabletki hormonalne. No nic nie będę dramatyzować Smile trzeba się zabrać do roboty:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewe8454 Nie myśl,że tabletki spowodowały u Ciebie problemy bo na pewno tak nie jest. U mnie np to ,że je brałam uratowało moją rezerwę jajnikową i dzięki temu miałam szansę na dziecko.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lajla192



Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Piła
PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam u ginekologa wczoraj i niestety moje jajniki mają pełno pęcherzyków. Do tego owulacji brak. Lekarz zalecił mi badania hormonalne dał mi lek na wywołanie @ i zalecił laparoskopię i elektrokarteryzację. Zastanawiam się czy ze mną jest naprawde az tak zle ze odrazu operacja.
Staram się z M dopiero 3 miesiace lecz o PCO wiem juz 2 lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group