Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie mogę zajść w ciążę part4.

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 12:00 pm    Temat postu: Nie mogę zajść w ciążę part4. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do kontynuacji tematu Wink
_________________
Jestem mamą Wink))



Ostatnio zmieniony przez tosia81 dnia Wto Lis 16, 2010 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maggiesue



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z domu
PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Kochane za Wasze wypowiedzi!!!
Podjęliśmy z mężem decyzję - zaczynamy działaćSmile ........ Naprawdę bardzo Wam dziękuję, że tak ciepło mnie przyjęłyście, to naprawdę pomaga!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu, wiem ze to komplikuje staranka.juz nawet moja 2 siostra powiedziala mi to samo, wiec ide do lekarza we wtorek bo w poniedzialek jest bankholiday, iwec jest wszystko pozamykane... Kolezanka urodzila synka troszke sie zasmucilam jak sie dowiedzialam, ale jak zobaczylam jej slicznego chlopczyka to zlapalam strasznego dola i caly czas placze;(
Pozdrawima Was kochane milej i slonecznej niedzieli zycze.
maggiesue
robcie te badanka nie wazne ze jestescie po slubie pol roku ale przed slubem sie staraliscie chyba ze nie regularnie to wtedy poczekajcie jeszcze 4 miesiace by nie za dlugo czekac...
MILEJ NIEDZIELI ORAZ SLONECZNEJ!

Dodano po 7 godzinach 11 minutach:

Co sadzicie o zaplodnieniu in vitro?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alice



Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 83

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu, czy badania hormonów można robić w innym dniu cyklu? Bo niestety ale te dni wypadły mi na Majówkę.
Ja też miałam cesarkę, czekałam 2 lata, by rozpocząć starania o kolejne dziecko i niestety trwają one już kolejne 2 lata.
Nie mam już pomysłu na to co zrobić, by mieć upragnionego Bejbusia. Kolejna inseminacja się nie udała...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maggiesue napisał:
Dziękuje Kochane za Wasze wypowiedzi!!!
Podjęliśmy z mężem decyzję - zaczynamy działaćSmile ........ Naprawdę bardzo Wam dziękuję, że tak ciepło mnie przyjęłyście, to naprawdę pomaga!!!


Jesteśmy tu w tych trudnych chwilach aby sobie pomagać bo czasem rozmowa bardzo dużo dajęWink . Działajcie a ja już zaciskam kciuki

zaneta_1234 in vitro jak najbardziej jestem ZA. Jest to wspaniały wynalazek który pomaga rodzicom mieć własne dzieciątko. Dlaczego więc nie skorzystać. Dziecko jest takie samo jakby było stworzone w naturalny sposób więc nie wiem dlaczego takie kontrowersje to wywołuję .

Alice czesć kochana Wink. Badania hormonów powinno się zrobić między 2 a 4 dniem cyklu ale jeśli zrobisz je w 5-7 dc to też bedzie ok. Później też można zrobić ale to już inne wartości będą i inne granice bo to już będzie faza przedowulacyjna lub owulacyjna. JA robiłam bodajże w 6 dc.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A orietuje sie ktoras z Was ile wynosi koszt z badaniami, lekami oraz ile kosztuje nie udana proba IN VITRO?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koszt całego procesu to około 9 tys
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie duzo w takim razie... ale zapewne za pierwszym razem sie ciezko udaje zajsc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie. Czasami udaję się za pierwszym razem. Ważne aby wytworzyć sporo jajeczek bo w razie czego masz jakiś zapas i nie będziesz przechodziła kolejnego całego procesu tylko odrazu wszczepienie kolejnych transferków
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak to prawda.
A ile kosztuja badania pod katem bezplodnosci? U kobiety i mezczyzny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group