Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie mogę zajść w ciążę part4.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 9:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U kobiet pierwszy etap to:
- badania hormonalne około 6-35 zł za hormon. Jest ich sporo.
- badania drożności jajowodów na kasę chorych lub prywatnie około 200zł
- badanie wrogości śluzu prywatnie około 100zł
U mężczyzn
- badanie nasienie około 100-150 zł za pełne badanie

To tak w wielkim skrócie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Super w takim razie, wiec lece do lekarza umowic sie na wizyte!
Milego dzionka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lajla192



Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Piła
PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jestem tu nowa. Mam PCO, nie bylam jeszcze na badaniach hormonalnych. W lutym odstawilam Yasminelle i od tamtej pory nie mialam@. Przez pierwszy miesiąc zrobilam 3 testy ale niestety nie udalo się. Jutro ide do ginekologa i mam małą nadzieję ze jednak jestem w ciąży.
Tosiu powiedz proszę gdzie chodzisz do lekarza bo jak moj mi nie pomoze to wybiore sie do Twojego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja chodziłam do ginekologa w mojej miejscowości ale jak nie potrafił mi pomóc to skierował mnie do kliniki niepłodności w Szczecinie. Trzymam kciuki aby leczenie nie było potrzebne i okazało się,że jesteś w ciąży Wink)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam małe pytanko. Czasami wydaje mi się, że być może niewłaściwie wyliczam moje dni płodne, dlatego nie mogę zajść w ciążę. Bywa, że przed okresem mam kilka dni plamienia (ostatnio nawet 5!) i nie liczę ich do nowego, ale jeszcze do starego cyklu. Pierwszy dzień NOWEGO cyklu to pierwszy dzień KRWAWIENIA, tak?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łobuz dlatego ja nie polecam nikomu liczenia dni płodnych bo można łatwo się pomylić. Wystarczy przeziembienie i wszystko może się przesunąć. Najlepiej obserwuj śluz . To właśnie on pokaże Ci w jakim dniu współżycie w celu poczęcia ma sens.

----------------
Pierwszy dzień krwawienia to pierwszy dzień cyklu
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od pewnego czasu nie mam sluzu, a raczej takie cos bialego i bardzo wodnistego... Wiec jak mam obliczyc sobie dni plodne jak nie mam sluzu a kalkurator dni plodnych i tak nie pomaga... Na wizyte jak na razie bede miec robione badania pod katem tarczycy wiec horomonalne... Wiec moje pytanie jest takie ze ja nie mam dni plodnych???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaneta_1234 zdarza się choć rzadko że śluz płodny znajduję się tylko przy szyjce lub jest tak rozrzedzony że wypływa niezauważalnie. Zaobserwuj zmienność śluzową. Czy cokolwiek się zmienia. Np czy z biały jest gęsty czy rzadki a może jest na początku taki a później wodnisty. Zmienia się coś?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest caly czas rzadki.. Nawet nie ma tak jak kiedys plamek z gestym ciagnacym sie sluzem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm no to może być problem podobny do mojego czyli brak zmienności śluzowej spowodowany przez brak owulacji....
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group