Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie mogę zajść w ciążę part3.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LiiiLuuu, ja również trzymam kciuki! Smile Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olala52



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kg
PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak wiem o tym Tylko,że odmówiłam pracy trzy razy i nie jestem na liście...
Chociaż nie wiem czy jest taka możliwość jeśli mam już Kartę pacjenta u Ginekologa czy te ubezpieczenie jest konieczne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LiiiLuuu



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje dziewczyny za wsparcie, chcialabym zeby bylo to juz, jak nigdy nie moge sie doczekac dnia kiedy mam dostac @ Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iawk



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Jestem tu nowa. Jak większość z Was staram się o dzidziusia. Moje starania trwają od Nowego Roku, także jak na razie czekam cierpliwie i wytrwale! Jedyne co mnie martwi, to mięśniaki macicy, które u mnie wykryto. Największy ma 12 mm. Mam 26 lat i mój ginekolog stwierdził, iż jestem trochę za młoda jak na mięśniaki i kazał postarać się o dzidziusia. Stwierdził, że później mogę mieć z tym problemy. Czy jest tu jakaś dziewczyna, która starała się o dzieciaczka mając mięśniaki. Poradźcie mi coś tak "po ludzku", bo czytając w internecie różne informacje trochę się zdołowałam... Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 9:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iawk, my, kobiety, już tak mamy, że każde obce nam hasło wyszukujemy w necie, czytamy, a potem (najczęściej) dołujemy się tym, co przeczytałyśmy. Ale to nie jest tak, że wszystkie najgorsze znalezione scenariusze muszą nas dotyczyć. Słyszałam, że są różne rodzaje mięśniaków i to od rodzaju zależy przebieg ciąży. Mam jednak koleżankę, która była w ciąży i urodziła córeczkę mając mięśniaki (niestety nie wiem, jaki rodzaj). Jednak musiała częściej, niż inne moje znajome odwiedzać ginekologa. Trochę było to uciążliwe (i kosztowne), ale w końcu doczekała się całkiem zdrowego Brzdąca. Po ciąży mięśniaki nieco się zmniejszyły. Teraz regularnie odwiedza lekarza i żyje sobie, jak wszyscy inni. Nie dołuj się, każdy człowiek ma "coś" ze zdrowiem, jeśli nie mięśniaki, to serce, jeśli nie serce, to oczy (jak ja Wink ). Najważniejsze, to żeby nie zaniedbywać samego siebie i nie zapominać o kontrolnych wizytach u specjalisty, a będzie dobrze!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iawk



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za słowa otuchy! Ja akurat mam mięśniaki śródścienne i podsurowicówkowe. Starania o dzidziusia dalej będę czynić. Nie dam się mięśniakom!!! Pozdrawiam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olala52



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kg
PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czuję się dziwnie ponieważ większość znajomych mają dzieci a ja nie a bardzo bym chciała moja przyjaciółka ma trójkę dzieci i a jak się nimi opiekuje to chce mi się płakać że ja nie mam dzieci...Mama straszne bóle brzucha podczas okresu,kocham się kiedy tylko mogę z narzeczonym i nic z tego...a jak wiem ,że mam Owulację to go z łóżka nie puszczam:)
I co mi z tego skoro tyle starań idzie (na marne)
Nie wiem co mam robić...[/b]

--- Nie pisz całego postu pogrubiona czcionką ----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olala52, chyba prawie wszystkie na tym konkretnym forum czujemy się podobnie do Ciebie, gdy przychodzi wstrętna @, bo mamy NADZIEJĘ, że to może JUŻ! A czy robiliście z mężusiem kiedykolwiek jakiekolwiek badania? 2 lata starań to już dość długo.

Dodano po 16 minutach:

WKRÓTCE ZNÓW PRÓBUJĘ SZCZĘŚCIA, BO NADCHODZĄ CZARODZIEJSKIE DNI!.. Very Happy Cały proces starania się o stan błogosławiony jest jeszcze piękniejszy, bo znów wróciłam do zajęcia, które lubię (sport) i teraz czerpię radość nie tylko i wyłącznie z myśli i cichej nadziei o ewentualnym zapłodnieniu. Dziewczyny, to NAPRAWDĘ dobra metoda! Macie jakieś fajne hobby, ulubione czynności, czy sposób spędzania czasu wolnego? Warto! Pozdrawiam!
PS.LiiiLuuu, daj znać, jak będziesz już coś wiedziała Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olala52 a skąd możesz wiedzieć kiedy i czy w ogóle masz owulację? Tego dowiesz się tylko poprzez usg i w żaden inny sposób. To,że odczuwasz jakieś bóle, kłucia itp w cyklu nie oznacza owulacji absolutnie. Może tu jest właśnie problem. Po drugie czasami częste współżycie przynosi odwrotny skutek - wszystko zależy od jakości nasienia

Dziewczyny jeśli staracie się regularnie i przez minimum rok nie zachodzicie w ciąże to niestety niewiele da " nie myślenie o ciązy i zajęcie się czymś innym. To sprawdza się naprawdę rzadko. Nie wiem dlaczego część z Was tak długo zwleka i kolejne miesiące się męczy zamiast pójść do specjalisty po pomoc. To naprawdę oszczędzi stresu a pamietajcie czas ucieka. czasami leczenie niepłodności trwa bardzo długo
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olala52



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kg
PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem kiedy mam,bo lekarz mi wytłumaczył...
W czwartek będziemy mieli wszystkie badania...
Trzymajcie kciuki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 27 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group