Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadżerka

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinutka



Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak grozi rakiem, u mnie na szczęście nie ma komórek rakotwórczych. No stwierdzam, ze to 5 lat chociaż może pierwsza nadrzerka sama sie wygoiła i powstała 2 ga. Nie jastem pewna czy moj lekarz nie czeka az wyleczy mi zapalenie a dopiero wtedy wykona zabieg. Ide 9 tego to z nim pogadam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
glupotka



Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 16, 2009 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy nadżerkę można pomylić z raną po przerwanej błonie dziewiczej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 9:08 am    Temat postu: nadżerka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja sytuacja,czy też problem wygląda nastepująco:
24 wrzesnia miałam zabieg wymrażania nadżerki, przy wyniku cytologi 2 grupy.Wczesniej przez pol roku leczylam nadzerke u innego gin niz dotychczas, globulkami co nie dawalo rezultatow i odwlekanie wykonania zabiegu, a pieniadze nieukrywajmy lecialy w tepie kosmicznym i wduzych ilosciach,wiec postanowilam zmienic gin. no wiec jak wczesniej mowilam 24 wrzesnia mialam zabieg wymrazania,a na poczatku wrzesnia skonczyłam brac tabletki YAZ i plamienie z odstawienia mialam jak zawsze (17 wrzesnia) no ipo 19 dniach dostalam plamienia, myslam ze to wynik zabiegu ,ale to trwa juz prawie 2 tygodnie i caly czas mam plamienie, jeden dzien czysto,a nastpenego znowu plamienie,
Nie wiem co jest przyczyna i co wogole sie dzieje? nie mowilam mojej nowej gin ze skonczylam niedawno brac tabletki anty,bo szczerze nie myslam ze to wazne,skoro juz skonczylam, a |Pani doktor nie pytala,wiec widocznie nie bylo to istotne.
Prosze o odpowiedze. do kontroli dopiero pod koniec listopada,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mamaKasiiKubusia



Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam podobny problem. Mam stwierdzoną nadźerkę, czekam na miesięczkę żeby pójść na zabieg i raz mam plamienia a innym razem ich nie ma. Właściwie nic mnie nie boli. Zupełnie się w tym wszystkim pogubiłam....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja takie plamienia ,o których mówisz ,że masz miałam po zabiegu,ale juz dostałam okres i jest ok:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LiLo



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Mam podobny problem. Tydzień temu miałam zabieg wymrażania nadżerki. Wszystko przebiegało dobrze, miałam tylko upławy, ale nie były one szczególnie uciążliwe. Od wczoraj jednak zauważyłam, że mam niewielkie plamienia. Zastanawiam się, czy to częsta reakcja organizmu na zabieg czy może jednak jakaś nieprawidłwość. Dodam, że przedwczesna miesiączka jest niemożliwa, bo systematycznie biorę tabletki antykoncepcyjne i do przerwy mam ponad 2 tygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po zabiegu wymrażania nadżerki szyjka goi się czasem nawet do 6 tygodni i w tym czasie może występować krwawienie. ważne, żeby w tym czasie odpowiednio dbać o higienę, często zmieniać wkładki i nosic przewiewną bieliznę oraz polecam już od siebie łykanie probiotyków dla kobiet, aby zapobiec ewentualnym infekcjom
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
linka132



Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 11:44 am    Temat postu: duża nadżerka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo duża nadżerke- wynik cytolog II- lekarz polecił mi lepp-loop ale boje sie tej metody i zastanawiam sie nad wymrazaniem. Chce miec za 2 lata pierwsze dziecko.
Która metode powinnam wybrac?
Po której metodzie ranka goi sie najszybciej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 9:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

osobiście wydaje mi się, że krio jest lepsza i mniej bolesna, ale... droższa. jednak jeżeli masz możliwości zdecydowałabym się na wymrażanie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group