Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadżerka

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ona22krk



Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 12:14 pm    Temat postu: Nadżerka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy leczenie nadżerki globulkami dopochwowymi jest skuteczne? Czy raczej skorzystać z pomocy lekarzy w szpitalu i poddać się zamrażaniu lub wypalaniu nadżerki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prędzej czy później nadżerka i tak kończy się zabiegiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta



Dołączył: 07 Wrz 2005
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nieleczona albo niewyleczona nadzerka moze prowadzic do powstania nowotworow narzadow rodnych.Dlatego bardzo wazne jest,zeby jak najszybciej sie jej pozbyc.Mysle,ze tylko zabieg jest w pelni skutecznym sposobem na nadzerke.Nie trwa to dlugo i bedziesz miec pewnosc,ze pozbylas sie nadzerki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona22krk



Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 24, 2005 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy to prawda, że po takim zabiegu w szpitalu (wypalanie, zamrażanie) przez dłuższy czas nie można współżyć? Słyszałam, że nawet przez okres 3 miesięcy, czy tak naprawdę jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Lis 24, 2005 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sposob leczenia nadzerki zalezy od badania cytologicznego lekarz dobierze ci sposob z wlasnego doswiadczenia wiem ze wypalanka jest malo przyjemna przeszlam przez to niestety nawraca sie to w tej chwili mam zglosic sie na kolejny zabieg tym razem wymrazanie koszt 200 zl
podobno jest to bezbolesne nie musisz sie zglaszac do szpitala takie zabiegi wykonuje sie na miejscu w gabinecie po chwili mozesz normalnie isc do domu a wypalanka jest na kase chorych
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Lis 24, 2005 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mozna wspolzyc przez 6 tyg az do zagojenia nie wolno sie tez kapac mozliwy jest tylko prysznic chodzic na basen w czasie gojenia niestety z macicy rozchodzi sie nieprzyjemny zapach ale tylko przez kilka dni to efekt uboczny gojenia
Powrót do góry
ona22krk



Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli te zabiegi (wypalanie i zamrażnie) są przeprowadzane bez żadnego znieczulenia? Od ponad roku lekarz zaleca mi stosowanie globulek dopochwowych, które pomagają tylko na kilka tygodni i wcale nie likwidują całkowicie nadżerki, przeważnie zmniejszają ból podczas stosunku, który jak twierdzi lekarz powoduje właśnie nadżerka. Chciałabym się jej pozbyć całkowicie, ale mój lekarz jeszcze nigdy nie polecił mi żadnej metody leczenia oprócz globulek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety obie te metody wykonywane sa bez znieczulenia jednak da sie to zniesc uwierz mi po zabiegu praktycznie mozesz normalnie funkcjonowac ten twoj ginekolog raczej do najlepszych nie nalezy masz nadzerke a on nie proponuje ci zadnego leczenia normalnie tragedia
Powrót do góry
ona
Gość









PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 12:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przy wypalaniu nadzerki stosowane sa znieczulenia miejscowe, ale jak pisala poprzedniczka, wypalanka nie daje 100 % wyleczenia
Powrót do góry
kaja
Gość









PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja znajoma przeszla zabieg mrozenia to nic nie boli
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group