Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadżerka

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaja
Gość









PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przed nowym rokiem dowiedzialam sie bedac na kontroli po ciazy ze mam nadzerke czyuprawiajac seks moge zarazic czyms partnera
Powrót do góry
anka
Gość









PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 4:28 pm    Temat postu: nadzerka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mialam nadzerke i wyleczylam ja zwyklymi globulkami i antybiotykami dopochwowymi. chodze prywatnie do lakarza i moze dlatego cale leczenie wynioslo mnie dosc duzo ale za to mam spokoj i nie musze wypalac ani wymrazac. Moja ginekolog powiedzila mi zebym nie dala sobie wypalac ani wymarazac jej przez pierwsza ciaża po potem moze miec problem z donoszeniem ciazy, moja znajoma miala wypalane i niestety jej chlopak nie wytrzymal bez seksu 6 tygodni i poszli na calosc po 3 tygodniach i skonczylo sie to dla niej tak ze wyladowala w szpitalu z powodu infekcji. Ja osobiscie nie polceam wypalania ja sporbowlam globulkami i poskutkowala leczylam sie nie caly rok i bylo warto. Very Happy [/list][/code]
Powrót do góry
Ola22
Gość









PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 12:09 am    Temat postu: nadzereczki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tym wypalaniem i zamrazaniem to nie mozna tak unieweralnie, kazda swoja nadzerke ma dosc specyficzna, sa male ktore sie nie zmieniaja, sa takie co wlasnie jakos rosna, wiec nie mozna powiedziec ze mozna wyleczyc czy tez nie. tak naprawde wszelkie globulki i leki nigdy nie usuna nadzerki przeciez to zmiana w nablonku , chodzi o to ze one jakby likiduja stany zapalne, ze wszytsko "w srodku" jest w normie. Wiec jesli nadzerka jest nieszkodlwa to nie trzeba jej szybko wypalac. A z ta ciaza i nazderka to sa 2 szkoly, jedni mowia zeby nie wypalac a inni by wypalac. chodzi o to,z e podczas porodu leje sie krew i w ogole wiele jest bakterii, nacina sie tez "nasze wdzieki" i gdy jest nadzerka mozna przeciez jeszcze b. ja uszkodzic i jakies zarazki i bakterie moga sie do niej dostac...wiec nie wiem do konca ktora szkola jest lepsza.Ale...jesli nadzerka sie zmienia i oprocz II gr w cytologii wykazuje jeszcze inne cechy, np zmieniajace sie komorki to nie ma co czekac d o porodu tylko ja wypalic. Jest jeszce 3 metoda tak zwana -chyba pedzlowanie- to jest cos w rodzaju zaklejania tej nadzerki, zeby sama sie nabudowywala- chodzi sie co tydzien (na 3 takie spotkania) i napedzlowuje taka nadzerke:_) wiec powodzenia z nadzerkami
Ps. nie mozemy krytykowac naszych lekarzy bo kazdy ma jakas wizje i uwzglednia czynniki o ktorych mozemy nie wiedziec i dost sutyacje do indywidulanej pacjentki wiec to ze jeden wypala a inna leczy globulkami to nie znaczy ze jest kiepski:)
pozdorwionka
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
sposob leczenia nadzerki zalezy od badania cytologicznego lekarz dobierze ci sposob z wlasnego doswiadczenia wiem ze wypalanka jest malo przyjemna przeszlam przez to niestety nawraca sie to w tej chwili mam zglosic sie na kolejny zabieg tym razem wymrazanie koszt 200 zl
podobno jest to bezbolesne nie musisz sie zglaszac do szpitala takie zabiegi wykonuje sie na miejscu w gabinecie po chwili mozesz normalnie isc do domu a wypalanka jest na kase chorych


jak to ? to za to się płaci??? nie jest refundowane? chodzi mi o wymrazanie.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam takie pytanie, otóż zauważyłam ostatnio, (podczas mycia:) że przy szyjce macicy z jednej strony pojawiło mi sie małe zgrubienie, tzn coś jagby taki guzek. Czy któraś z dziewczyn bywających na tym forum miała może cos podobnego i wie co to jest??/ Nie wiem co to... Miałam robiąną cytologie w marcu ale jeszcze nie odebrałam wyników...
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to może byc ziarnica.....ale zdecydowanie powinnaś póść z tym do gina

jakoś nie chce mi się wierzyć,że nadżerka zniknie farmakologocznie - ale może teraz środki są tak wspaniałe . Mozna jeszcze obciąć skażony kawałek szyjki - i to na pewno nie boli bo robią pod narkozą
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja lecze sie w klinice, w ktorej przyjmuja prywatni lekarze, ale na kase chorych.Tez mialam nadzerke (mala) i wyleczylam ja przez wymrozenie i dodatkowo globulki. Zabieg odbyl sie odrazu w gabnecie podczas wizyty, odczulam lekki bol w podbrzuszu, pozniej zrobilo mi sie cieplo i lekko krecilo w glowie, przez pewien czas "leciala ze mnie" woda - "rozmrazalam sie", ale to byl calkowicie darmowy zabieg ! Nie ma czego sie bac, lepiej to zalatwic i miec spokoj.
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 1:51 am    Temat postu: Nadżerka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadżerka...czy to się będzie za mną ciągle ciągneło?
co prawde teraz już stan jest łagodniejszy o wiele, ale sama świadomość, branie leków... nie da się od tego odczepić??

wiem że jest cały temat o nadżerce, chialam założyć nowy temat dot. tylko tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 2:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy po wymrożeniu nadżerka nie wróci??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiasz



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 10:13 pm    Temat postu: Nadżerka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taaaak, wspolczuje...sama mam ten problem Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group