Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadżerka

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja dodam ze procz nadzerki mozesz w ciazy złapac miesniaka ;/ niestety...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:

jeżeli nadżerka jest bardzo mała to ja bym w ogole jej nie ruszała. ani przed ani po porodzie


moja była bardzo mała i teraz jest jeszcze mniejsza. W przyszłym tygodniu idę do innego lekarza, najwyżej powiem, że chce obserwować nadżerkę a jakby się powiększała to wtedy zastanawiać się o likwidację tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja gin odradza kobietą. które nie rodziły wypalanki i wymrożenia! Przepisała mi receptę na jakieś dwa zastrzyki (nie moge odczytać nazwy z recepty ) bądź co bądź nie tanie kosztują ok 122 zł. Mam je wykupić i zgłosić się po miesiączce na zabieg. Zabieg przeprowadza się dwa razy i z tego co mówiła moja gin poleca ona je wszystkim osobom leczących nadżerkę. Z jej obserwowań wynika że nadżerka nie powraca. Czy któraś miał już taki zabieg?
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja20



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.od jakiegos roku zauwazyłam u siebie upławy o róznym natezeniu i zabarwieniu...ale zawsze wystepujace po stosunku.takze w czasie stosunku odczuwam ból,nigdy nie mogłam sie przełamac w końcu do wizyty ale umówiłam sie pare dni temu na wizyte i ide dopiero za miesiąc na nia!boje sie ze mam nadżerke, albo gorzej ze raka Sad(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maja20, że raka to wątpie. rak nie boli ;] więc nie panikuj. prędzej to jakaś infekcja, zapalenie. dobrze że idziesz do lekarza
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marlens



Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio słyszałam o metodzie usuwania nadżerki kwasem salicylowym. Podobno nie ma żadnych blizn po tym i jest bardzo dobra. Czy słyszałyście może coś o tym. Mam małą nadżerkę, ale jeśli jest to bezpieczne tak jak mówi moja koleżanka(o tej metodzie powiedziała jej ginekolog), to warto ją sobie usunąć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niestety czekam na jakieś info od kobitek które coś takiego przechodziły ale bez odzewu Sad ja mam zabieg za tydzień mam nadzieję, ze się pozbędę tego paskudztwa Smile
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po zabiegu ok w czwartek mam jeszcze jeden Smile nic nie boli wszystko ok polecam taki zabieg Smile nazwa zastrzyków to solcogyn koszt niestety 120 zł Wink ale przynajmniej nic nie boli Smile
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelinutka



Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:44 am    Temat postu: Nadrzerka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! Jakieś 5 lat mam nadrzerke, której żaden lekarz mi Jeszcze nie chciał usunąć. Często występują u mnie zapalenia i przepisywane mi są tylko drobne leki na ich zwalczenie, boje się, że od tych zapaleń mogę być bezpłodna - czy to możliwe? Czy po wyleczeniu zapalenia, które wyszło mi również w cytologii będę mogła wykonać wymrażarkę?
Z góry dziękuje za każdą cenna dla mnie wypowiedz.


-----------edited by emilka-------------
temat przyłaczyłam do zbiorczego tematu, dotyczącego nadżerki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie jest możlwie żebyś miała aż pięc lat nadżerke...
Przecież nadżerka grozi rakiem....
Zmień lekarza albo umów się prywatnie na dzień po okresie na WYPALANKE...
Prywatnie to zawsze pewnie...

Też miałam taki problem i lekarz po prostu zarabiała na mnie bo zamiast od razu zrobic zabieg wypisywał mi różne leki...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group