Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadżerka

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczurek



Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 8:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info, narzeczonemu jeszcze nic nie powiedziałam, bo by się martwił, ale kiedyś będęmu to musiała powiezieć. Aha, pani ginekolog powiedziała, że moja jest bardzo brzydka, nie wiem co to oznacza, zapytam ją następnym razem. A póki co czytam lekturę na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anilewe93



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 12:33 pm    Temat postu: Nadżerka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad Crying or Very sad Nie wiem czy mam Nadżerkę , ale wstydzę się iśc do lekarza . Co mam robic ??!! Crying or Very sad Crying or Very sad


---edit by emilka----
no więc powstały 3 tematy dotyczace nadżerki w tym dziale, więc postanowiłam je połączyć w jeden.
Anilewe93, Twój temat tez tutaj przyłączam. pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po prostu musisz się przełamać - idź jak najszybciej. Żaden wstyd, każda z nas musi iść do ginekologa. Lekarz jak lekarz.
Wybierz kobietę-ginekologa, będzie Ci łatwiej się rozebrać. Bo jednak obecność mężczyzny stresuje...
Nie zastanawiaj się, od takiej głupiej nadżerki można później mieć komplikacje. A co gorsze, nadżerka może przerodzić się w nowotwór.
IDŹ Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie nie zastanawiaj sie nad tym i lec czym predzej..nikt nie lubi chodzic do ginekologa ale zdrowie jest najwazniejsze. Samo badanie nie trwa długo a moze tylko pomoc Wink przełam sie i głowa do gory. Moze wogole to nie nadzerka?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 9:57 pm    Temat postu: Czy to moze byc rak blagam pomozcie !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem juz po ciazy 4 miesiace . w ciazy mialam 2 stopien nadzerki teraz mialam wykonywanom cytologie i co musze miec wycinek z macicy ale po co ? czy przez rok czasu mozna zalapac raka pomocy!!

przepraszam po porodzie 4 miesiace

Korzystaje z Edytuj
Gonzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kajax



Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: katowice
PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pobranie wycinka nie jest równoznaczne z rakiem. taki wycinek jest pobierany do badań histopatologicznych które dokładnie stweirdzą jakie komórki zawiera Twoja nadżerka i będzie wówczas można dopasować leczenie. dziwie się tylko ,że skoro przed ciążą miałaś już 2 stopień to żaden lekarz nie kazał Ci natychmiast wypalić nadżerkę Shocked jestem zaskoczona. w każdym razie nie martw się na zapas choć i tak czeka Cie zapewne długie leczenie i częste kontrole bo nadżerka lubi wracać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 2:17 pm    Temat postu: Nadzerka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 3 stopien cin 2 co to moze oznaczac ? chca pobrac mi wycinek ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.. a co to znaczy 3ci stopień cin2? nie ma tylko cin1, cin2, cin3? są jeszcze wśród cin2 kolejne stopnie? co do pobierania wycinka, to skoro miałaś to badanie, to chyba już miałaś go pobranego i to jest wynik jego badania. cin2 to jest średnia dysplazja i łatwo się leczy. tylko podstawa to nie pozostawiać tego odłogiem, bo takie zlekcewazenie może zwiekszyć ryzyko rozwoju nowotworu szyjki macicy.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że temat znajduje się w nieodpowiednim dziale.Przenoszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
snupi1



Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześc szczurku!jestem snupi i jedziemy prawie na tym samym wózku.ja również mam nadżerkę tylko to już 5.usówali wypalali wymrażali a ona i tak powraca.dopiero 6 lekarz zainteresował się dlaczego już 5.jestem w tej chwili na antybiotykach w kierunku bakteri beztlenowych,później cytologia i usuwanie.nie jest to nic przyjemnego więc nie zwlekaj tylko usuwaj.nadżerka to pierwszy krok do raka szyjki macicy.POZDRAWIAM!! :P :P


----edited by emilka----
temat przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu o nadżerce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group