Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadżerka

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze sobie zamroź? albo wypal?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 12:22 pm    Temat postu: Zmień lekarza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję zmienić lekarza,
lub postąpić jak napisano, powyżej, bo tylko usunięcie chorej tkanki da ci pewność wyleczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mlode dziewczyny, ktore jeszcze nie rodzily, zazwyczaj leczy sie farmakologicznie. leczenie, niestety, musi troche potrwac. dlatego cierpliwosci.
najlepiej jak poradzisz sie jakiegos innego lekarza.
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale po wymrożeniu już to się nie nawróci?

Opatrunki miałam i polepszyło się.


Ostatnio zmieniony przez Yalissea dnia Czw Sie 24, 2006 11:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wymrożenie jest dobrą metodą pozbycia się nadżerki. Słyszam jednak od kobiet które miały taki zabieg, że po urodzeniu dziecka znowu miały nadżerkę. Ale jak nie planujesz w najbliższym czasie dzidziusia to warto poddać się temu zabiegowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A płaci się coś za wymrożenie? Jesli tak to jaka jest cena, może wiecie?

Nie planuję dzieci w ogóle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za wymrożenie moja ginekolog zawołała 400zł, ale słyszałam od osób z innych miast że płaciły 250-300zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szczurek



Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 7:05 pm    Temat postu: nadżreka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie,
Wykryto u mnie podczas badania nadżerkę. Teraz czekam na wyniki cytologii. Jeśli któraś z Was ją miała i wyleczyła, to napiszcie, jak wygląda leczenie i jak długo trwa. Bo jak na razie pani doktor powiedziała, że można ją zamrozić bądź wypalić. Ale czytałam, że młodym dziewczynom zamraża się je. Moja koleżanka po urodzeniu dziecka miała wypalaną, ale ja jeszcze dzieci nie mam i chce mieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zajżyj do tych tematów:

http://www.biomedical.pl/forum/nadzerka-vt1913.html
http://www.biomedical.pl/forum/nadzerka-vt159.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli przyłożysz się do leczenia, szybko skończysz z dolegliwością. Później tylko profilaktyka.
Jeśli nadżerka jest duża można wypalić lub wymrozić, jeżeli mniejsza możesz chodzić na opatrunki do swojego ginekologa lub lekarz przepisze globulki. Opatrunki są skuteczne.
Tylko pamiętaj, nie ma żartów z tym, nie leczona nadżerka może doprowadzić do raka szyjki macicy.

Unikaj stosunków seksualnych podczas leczenia - to przyspieszy leczenie i szybki powrót do zdrowia.


Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group