Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmierne owłosienie u kobiet

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
małgosia3



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

laser i kalkaset zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja chciałam się wybrać na depilację laserową ale okazało się że podobno laser nie widzi jasnych włosków i wątpię, żeby u mnie przyniósł jakiś efekt Sad no i dlatego w przypadku wąsika warto wspomagać się oprócz lasera innymi środkami. wosk nie jest dobry, bo zostają podrażnienia i nieładne kropki (zwłaszcza jak ktoś ma wrażliwą skórę). ale są kremy specjalistyczne, które zawierają eflornitynę tylko są na receptę.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
reynevan



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lis 10, 2010 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety, trzeba się wybrać do endokrynologa, żeby taki lek w kremie dostać. Ale efekty (jeśli się poczyta w internecie opinie o leku Vaniqa na przykład) są bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BarbaraM
Spamer


Dołączył: 01 Kwi 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie depilacja laserowa musi być odpowiednią metodą,przy jasnych delikatnych włoskach laser często okazuje się nie skuteczny, ale spróbować nie zaszkodzi pisz tylko o tym abyś uniknęła ewentualnego rozczarowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 28, 2016 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U blondynek niestety odpada, więc nawet nie ryzykowałam. Na szczęście jest alternatywa w postaci epilfree - z porównywalnym efektem, za to za mniejsze pieniądze. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No własnie nie odpada. Bo jest bardzo wiele rodzajów zabiegów, Niektóre lasery działają równiez na jasne włoski. Jak laser vectus. Laser light sheer faktycznie działa jedynie na ciemne włoski, jednak ta nowsza generacja umożliwia usunięcie owłosienia nie tylko u brunetek ale równiez u blondynek.

Polecam sobie o tym poczytać. https://depilacjavectus.pl/dlaczego-warto-wybrac-laser-vectus/
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group