Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmierne owłosienie u kobiet

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak nie, to proponuje albo wosk do depilacji twarzy, dobry na wasik, ewentualnie sa takie "rozjasniacze", ale tu istnieje ryzyko, ze wloski z czarnych zrobia sie zolte, zamiast od razu biale i malowidoczne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kostonica



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinnas jak najszybciej udac sie do endokrynologa bo bedzie ci sie to powiekszalo i potem leczenie moze trwac miesiacami a nawet latami musisz zrobic testy hormonalne i wtedy bedzie wiadomo mozliwe ze masz przerost tarczycy na przyklad, ewidentnie cialo wysyla ci pewne znaki ktorych nie mozna lekcewarzyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wosek



Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak z wrastaniem włosków ? Czy po depilacji wąsika nie ma tego problemu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arlet



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ze swiata
PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 10:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja robie woskiem, i prawde mowiac to sa tak slabe wlosy ze o wrastaniu sie nie ma mowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tatianna1



Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 12:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie wąsik strasznie męczył i ostatnio zrobiłam sobie depilację laserową. Robiłam w Salonie Ce-Ce na Świętokrzyskiej i płaciłam 150 zł a nie 200 i musiałam powtórzyć jeden raz. Ale słyszałam, ze wiele jak salon ma słabą lampę to trzeba powtarzać częściej niż 3 razy, mi koleżanka poleciła właśnie Ce-Ce bo mają najlepszą lampę w Polsce. Zanim nie zrobiłam depilacji laserowej to co 2 tygodnie chodziłam na wosk do kosmetyczki. A i tak w tydzień po depilacji woskiem czułam się skrępowana, że widać moje odrastające włoski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez wyrywam wąsik, denerwuje mnie, bo jak tylko wyrwę, to juz po tygodniu jest nowy i dalej ciemny :/ chyba sobie zaczne zbierac na laser..
a powiedz mi proszę, w jakim miescie sa te najlepsze lampy?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tatianna1



Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety (dla mnie w sumie stety) w Warszawie. Widzę, że jesteś z Wrocławia więc trochę daleko. No chyba, że przy okazji odwiedzin w stolicy odwiedziłabyś salon. Smile Generalnie polecam zabieg bo mój wąsik to była drażliwa sprawa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie to mam dokladnie pod moim mieszkaniem salon urody cosmetderm i mnie denerwuje neon ktory wali mi w naroznikowe okno i w nocy w pokoju mam jasno jak w dzien a nie mam rolet ;X niewazne : D
w kazdym razie tez tam robia podobne zabiegi, ale nie slyszalam zeby sie reklamowali najlepszym na swiecie laserem, dlatego mnie zaciekawil Cece. Kiedys na 100% pojde na laser, ale to trzeba uzbierac trochę pieniązkow.. niestety : (
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata23



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

laser jest takim zabiegiem który powinien na stałe usunąć owłosienie u kobiet, ale z wypowiedzi innych kobiet wcale nie przynosi upragnionych rezultatów. Moim zdaniem najlepiej jest wybrać się raz na jakiś czas do kosmetyczki na wosk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kika75
Zbanowany


Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 8:04 pm    Temat postu: wąsik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja właśnie jestem po depilacji laserowej wąsika-lekki zarost po ciązy zmiana hormonów robiłam w salonie ------ wawie przeszłam 4 zabiegi i teraz koniec z tym problemem wreście czuje sie bardziej pewnie także polecam.

Nazwe salonu usuwam to nie miejsce na reklame
Kolejny taki post, zawierajacy nazwe salonu bedzie traktowany jako reklama = zostanie usuniety oraz karany bedzie ostrzezeniem,
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group