Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmierne owłosienie u kobiet

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No kupilam kiedys sobie plasterki sa do kitu Confused beznadziejne...wogole nie usowaja tych wloskow, wole chodzic do kosmetyczki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 3:15 pm    Temat postu: duze owlosienie u kobiet Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam na ciemne włosy prawie wszedzie w miejscach intywnych na piersiach na nogach pod pachami i wszedzie sa to wlosy bardzo grube jestem uczulona te wszystkie kremy do depilacji golarka teraz nie za bardzo bo tomem mam czerwone kropni na nogach a pozatym w ciagu 2 dni juz mi odrastaja czy ktos zna jakis dobry sposob na pozbycie sie ich zaznaczam ze jestem jeszcze mloda 18 lat BARDZO PROSZE O POMOC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A byłaś u endokrynologa żeby wykluczyć zaburzenia hormonalne? Bo jeżeli nie, to według mnie powinnaś iść. Włosy zwłaszcza na piersiach nie są normalne. :/
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy jesli jestem nie pelnoletnia to czy musi o tym wiedziec ktorych z rodzicow czy np jakies badania beda musial byc o ktorych rodzice bede musieli wiedziec. jak juz pojde to o czym bede musiala rozmawiac z lekarzem o co bedzie pytal jakie badania zleci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak masz ukończone 16 lat, to nie musisz informować rodziców ani pytać ich o zgodę (tak mi się wydaje). i faktycznie uważam, że powinnaś się do niego zgłosić, ponieważ też pisałaś, że masz problemy z nadmierną potliwością, więc to też może być przyczyna zaburzeń hormonalnych.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze ale chciala bym sie dowiedziec na czym beda polegac badania ktore bedzie mi robil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możesz pójść najpierw do ginekologa, który zleci badania hormonalne: pobiorą krew, odbierzesz wyniki i już. natomiast bardziej specjalistyczne badania endokrynologiczne oprócz pobrania krwi, mogą badać śluz, robić usg, krzywą cukrowa, dobową zbiorke moczu. ale jak na poczatek wydaje mi się, że zwykłe hormonalne powinnaś zrobić.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak się już dostaniesz do endokrynologa (a kolejki są długie) to najpierw przeprowadzi wywiad (na pewno będzie pytał o regularność miesiączki) i Cię poogląda. Wink Później zleci zapewne badania krwi, żeby wykluczyć zaburzenia. Wyniki krwi są za jakiś czas (około tygodnia) i potem przeważnie jest wizyta kontrolna.

Przynajmniej u mnie tak było jak podejrzewali zaburzenia hormonalne (chociaż z innego powodu).
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze dziewczyny radzą. Zgadzam się - powinnaś tak zrobić.

Ale jeżeli lekarze wykluczą problemy zdrowotne, to włosy możesz usunąć laserowo..choć będzie to sporo kosztować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 4:14 pm    Temat postu: Taki futrzaczek. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spoko.
Niektórych to kręci.
Taki meszek ........
Może to wygląda trochę nie estetycznie, ale patrz punkt wyżej.
Co do innych miejsc (.).
To wg uznania.
Poważnie, nie ma naprawdę problemu.

ANKIETA
Kto nie lubi misi?
Przytulanek.
Bo ja lubię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group