Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmierne owłosienie u kobiet

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 4:11 pm    Temat postu: Nadmierne owłosienie u kobiet Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy jest jakiś sposób aby na stale usunąć wąsy u kobiety ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba tylko laserem, ale pewna nie jestem Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laserowo lub kuracją chormonalną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jaka to kuracja hormonalna ? a laserowa to mozna u kosmetyczki ? w jakiej cenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O laserowej to wiem tyle ze w nie wszystkich gabinetach kosmetycznych czy takich odnowy robia to:)musi byc gabinet do tego przystosowany i sporo kosztuje oj sporo.. dokaldnie nie wiem ile:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hormony dobiera lekarz .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Usunięci owłosienia nad ustami w gabinecie kosmetycznym , laserowo, kosztuje ok. 200-300 zł. Po jakims czasie, nie wiem może po ok. 2 latach, zabieg chyba należy powtórzyć.

Tez się powoli zbieram na to Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eleni



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na mnie laser nie dziala, przeszlam 10 sesji (200 PLN kazda) i nic. Wsciekła jestem tylko i teraz chodze na zwykły wosk do kosmetyczki. A hormonów nie bierz, jak nie musisz. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O kurcze to nei wiedzialam ze laser moze nie dzialac Confused ja tez chodze do kosmetyczki na depilacje woskiem...
a tak na amrginesie to chyba sporo dziewczyn ma z "tym" problemy a szczegolnie czarnulki Smile mi sie ciagle wydaje ze wszyscy "go" widza a w rzeczywistosci nikt nie widzi ani nie zwraca uwagi hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Podobno dobre są tez plasterki do depilacji w domu. Ponoć znacznie osłabiają włoski.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group