Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmierne owłosienie u kobiet

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ahaa ja słyszałam ze 5 Razz bueheh. ok dzieki za poprawke. w sumie zadne pieniadze Smile co to było 20zł. mozna isc jak najbardziej Wink Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jak to ja place od 5 zl do 10 zl zalezy do jakiego salonu wdepne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To masz szczęście Smile Nie słyszałam o tak niskich cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie wiedzialam ze juz to gdzies słyszałam Razz Cool Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 10:42 pm    Temat postu: bardzo grube i czarne wloski na całym ciele Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej na całym ciele tzn prawie (nogi, pachy i okolice biki) mam bardzo grube czarne włosy zwykła depilacja nie wystacza bo po 1 dniu odrastaja czy mogą to być problemy z hormonami?



-----edited by emilka-----
założyłaś już kiedyś podobny temat i uzyskałaś odpowiedź, więc nie wiem, czemu służy ponowny. niemniej przyłączyłam do Twojego poprzedniego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie...ale mozliwe ze tak..powinnas udac sie do lekarza Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jeśli to nie zaburzenia to kup depilator z czasem włoski zaczną się osłabiać będą ciensze i bardziej miekkie.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
landr_yna



Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko depilatorem nie ma opcji, że wydepiluje okolice bikini i pod pachami-ból nie do zniesienia.Nóżki spoko a jeśli jest jeszcze nasadka masująca(polecam Brauna) to rewelka i nic nie czujesz tylko tak jakby masarzyk:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile taki Braun stoi cenowo?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam z nasadką masującom i czuje ból normalnie a pod pachami się gole jest znośnie ale bikini to bym chyba umarła
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group