Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmierne owłosienie u kobiet

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pooja



Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eleni napisał:
na mnie laser nie dziala, przeszlam 10 sesji (200 PLN kazda) i nic. Wsciekła jestem tylko i teraz chodze na zwykły wosk do kosmetyczki. A hormonów nie bierz, jak nie musisz. Pozdrawiam


ej laski to znaczy jak u kosmetyczki .. idziesz i mowisz "dziendobry chcialabym sobie wasy usunac" tak Razz najgorsze jest to ze ja nie mama tylko tam owlosienia ale tez na brzuchu i na plecach niby nie jest tego duzo ale wstydze sie pokazywac brzuch za nie caly rob bede ieszla z chlopaiem i wiecie jak to jest ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a miałaś robione badania hormonalne?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wroneczki4



Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 5:45 pm    Temat postu: Pomocy!! Mam Problem Z "Wąsikami" Mojej Dziewczyny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Najpierw może przybliżę sytuację. Bardzo kocham moją dziewczynę, uwielbiam jej charakter, wszystko mi się podoba, oprócz "wąsików"...
Nie zauważyłem żeby jej to przeszkadzało, ale dla mnie jest to trochę niewygodne że jak się całujemy widzę jej "wąsiki"... sam nie mam zarostu i nie potrafię przyjąć że ma go moja kobieta.
Możliwe że jestem dziwny, ale jakoś nie mogę tego zaakceptować i teraz moje pytanie:
Co powinienem powiedzieć mojej dziewczynie żeby się go pozbyła?
Powinienem w ogóle jej pytać czy dać sobie spokój i jakoś przeboleć?

Proszę o pomoc... nie chciałbym urazić mojej dziewczyny pytając o to Crying or Very sad
Pomocy Crying or Very sad

PS: Wąsiki nie są aż tak widoczne, ale ja jakoś ciągle je zauważam Sad

---edited by Mała Mi---
Temat przenosze w odpowiednie miejsce.
Proszę nie używać pogrubień, zmian czcionki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blesss



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jakos tego wybielic sie nie da ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xD



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 8:49 pm    Temat postu: Wasy ;/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zauważyłam że rosną mi drobne włoski które z czasem ciemnieją.
Nie wiem co z tym zrobić!
Przecież nie chce wyglądać jak chłopak!!
Słyszałam o zabiegach laserowych ale od ilu lat można je stosować ma lat 13 i zastanawiam się czy nie za szybko. :?
Jeżeli jest ktoś kto może odpowiedzieć na moją prośbę proszę o pilny kontakt moje GG:5906099
Z góry dziękuję!!!!!!!!!!!!! :(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej ale kazda kobieta ma wasik czy tez wlosy na brzuchu Wink to zalezy od karnacji, u blondynek tego nie widac a u brunetek tak... to normalna rzecz... jak tych wlosow jest za duzo to znaczy widac je bardzo dobrze, rosna na brodzie czy tez tam gdzie "nromalnie" kobieta ich nie powinna miec czyli np. posladki albo dlonie ( zaznaczam ze to musi byc widoczny zarost normalnie tak jak u faceta ) to wtedy mozna mowic o problemach z hormonami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bas-ia



Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem, z tym, że tak samo jak "xD" (użytkownik) jestem dość młoda i nie chodzi mi o usuwanie ich tym całym laserem lub woskiem, ale chciałabym je jakoś rozjaśnić. Jak? Gdzieś słyszałam, że trzeba wacik namoczyć wodą utlenioną i przyłożyć do owłosienia i trzymać ok. 5 minut, ale niestety nic nie dało.
No i najlepiej żeby ten sposób rozjaśnienia był jakiś hm, domowy (?). Tak samo jak z tą wodą utlenioną - mogłam sobie to sama zrobić, a nie iść do kosmetyczki, lub inne rzeczy.
Nie jestem też przekonana do tych kremów rozjaśniających owłosienie. Dość dużo się o nich naczytałam. Np, że wąsik znika, ale zmienia się kolor skóry.
Zastanawiam się nad pincetą, choć to nie jest to czego chciałam (rozjaśnienie), ale przeczytałam wypowiedzi kobiet na innych forach i niektóre pisały, że wąsik odrasta, ale włosy są cieńsze i mniej widoczne, a inne znowu piszą na odwrót. Wiem, że jest to dość bolesne, ale lepiej się czuję robiąc wszystko sama, niż siedzieć i patrzeć na kosmetyczkę. No. Tak czy siak. Chodzi mi tu o rozjaśnienie. Jakiś skuteczny sposób bez przebarwień skóry? I co z pincetą? Odrastają cieńsze i mniej widoczne, czy ciemniejsze?
Proszę o w miarę szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bas-ia napisał:
I co z pincetą? Odrastają cieńsze i mniej widoczne, czy ciemniejsze?

eee tam. U mnie odrastają takie jakie były Confused A wyrywam już od wielu lat. Obojętne czy brwi, wąsik, gdziekolwiek. Zawsze odrastają i bynajmniej wcale nie są słabsze ani mniej widoczne Rolling Eyes

Dodano po 1 minutach:

Na wąsy pozostaje krem do depilacji - przynajmniej bezboleśnie, tanio, w domu i na kilka dni spokój jest Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myssiuniaa



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 8:50 pm    Temat postu: wygladam jak chlopak.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eh juz od paru lat mam problem bo jestem szatynka i no niestety jestem lekko owlosiona na plecach i mam wąsika Sad jak mam sie tego pozbyc a w dodatku jeszcze mam je na brzuchu i straszne na rekach.. mojemu chlopakowi to nie przeszkadza ale mi tak bo jak ide gdzies to nie moge miec zadnych bluzek takich co by mi bylo widac plecy czy brzuch Sad a najgorzej nie chce miec wąsika bo sie czuje jak chlopak i inni mi to mowia smiejac sie Sad prosze pomozcie mi Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapewne masz problemy z hormonami. musisz udac sie do lekarza, napewno sa jakies leki na zatrzymanie nadmiernego owlosienia... ;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group