Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmierne owłosienie u kobiet

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 7:49 pm    Temat postu: Re: Taki futrzaczek. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

comet napisał:

ANKIETA
Kto nie lubi misi?



ja lubie.

ale wydaje mi się, że tutaj może chodzić również o coś innego. wiadomo, ze preferencje są różne, ale np. nadmierne owłosienie może prowadzić do nadmiernej potliwości i zmniejszać komfort życia i własne samopoczucie. w takim wypadku już warto coś z tym zrobić. i to już nie sprawa lubienia czy nie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak juz sie okaze ze mam zaburzenia hormonalne to jak bede sie leczyc jakies tabletki czy cos??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak, zazwyczaj się leczy tabletkami hormonalnymi dobranymi przez lekarza na podstawie wyników.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I wtedy generalnie sie wszystko powinno poprawić Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alpluszak



Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaa

Ostatnio zmieniony przez alpluszak dnia Sro Lip 02, 2014 12:44 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No kosztuje od 5 zl , kiedys zaplacilam 7 zl i na 3 tygodnie mam spokoj, 4 tydzien zaczynaja odrastac i widac je juz ... mozna ten tydzien przebolec.... ale najlepiej chodzic co 3 tygodnie moim zdaniem.... niby troche mam mniej widoczne a wcale nie chodze regularnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alpluszak



Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaa

Ostatnio zmieniony przez alpluszak dnia Sro Lip 02, 2014 12:44 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kosmetyczka depiluje wasik woskiem, po depilacji nie ma zadnego wloska i tak nic nie rosnie ok. 3 tygodni... po depilacji mozesz miec troche zaczerwienione ale nie wszyscy tak maja, ja np. mam czerwone moze z 5minut i potem zchodzi, a u mojej mamy zaczerwienieni trzyma sie jeszcze z okolo godzine ale uwazam ze warto dla samego efektu troche pocierpiec, a co do bolu to przy wyrywaniu troche boli ale da sie wytrzymac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to prawda ze jak sie wyrywa to potem rosna o wiele dłuzsze? kurcze jak sie raz zacznie to trzeba to kontrolowac bo potem wyjdzie ze mamy wasa jak dziadek ... Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wosk oslabia wloski, sa slabsze i mniej widoczne - ja to zauwazylam, to jest taki meszek a nie was typowy.... inni twierdza ze anwet tego nie widac.... ale ja ejstem przewrazliwiona na tym punkcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group