Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienia kontaktowe - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 1:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszytskimzanim zaczniesz współżyć powinnaś się udac do ginekologa...Poza tym...Masz DOPIERO 15 lat...nie sądzisz ze powinnaś poczekać?

Zabezpieczyliście w ogóle?

Co do krwawienia...Błona mogła zostać najwyżej naderwana palcem...A podczas stosunku przerwana. I po defloracji należy zaprzestać współżycia na czas wygojenia się rany...

Skoro nie wiesz tak podstawowych informacji, to zdecydowanie nie jesteś gotowa do tego, żeby współżyć...

Radze poczekac...nie jest wam to zapewne do szczęścia aż tak potrzebne...A juuż na pewno nie stres zwiazany z ewentualną ciążą...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coranelka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 4:16 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja okres powinnam mieć za 2 tyg. dopiero./
myślicie że to otarcia ?
mam tak po każdym stosunku, że mam plamienia ciemnobrązowe.. w tej chwili też je mam, a jestem 3 dzień po stosunku Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze to nadzerka? powinnas sie udac do gin jesli po kazdym stosunku krwawisz...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coranelka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 8:11 pm    Temat postu: p.s. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie róbcie ze mnie bachora.
może naucz się czytać ? pisałam o zabezpieczeniu. Wiem o możliwości przebicia błony palcem. wiem o wszystkim. Uprawialiśmy seks 3 razy. I za każdym razem po stosunku leciała krew. Z tego ci piszesz wnioskuje, że mam trzy błony dziewicze, które trzy razy zostały przerwane, tak ? No to gratuluję pomysłowości : )
z tego co wiem, to podczas nadżerki krwawienie jest obfite, a krew jest czystą krwią. ja mam ciemnobrązowe plamienia, a to wielka różnica.

Dodano po 15 minutach:

poza tym po pierwszym stosunku doszło do defloracji, leciała krew. przestała lecieć , ale czy jeśli przestała lecieć to już się wygoiła rana ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie...Trzeba odczekać co najmniej 2-3 tygodnie...Zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu...

I hamuj z odzywkami, bo jesteś dzieckiem...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coranelka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 10:48 pm    Temat postu: . Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieci nie wiedzą co to seks i miłość.
czyli za miesiąc powinno już być wygojone ? nie muszę iść do gina ? a jak za miesiąc będzie znów lecieć po stosunku, to to oznacza, że to jakaś choroba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdziwiłabyś się.

Do ginekologa powinnaś iść jeszcze zanim zaczęłaś współżyć. Powtarzam to już któryś raz...

Każda dorosła świadoma siebie i swojej cielesności kobieta tak robi...a już po stosunku, gdy dzieje się coś niepokojącego tym bardziej...

I nie wmówisz mi że nie jesteś dzieckiem, bo Twoje uniki od wizyty u ginekologa mówią same za siebie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coranelka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 3:00 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie unikam, poprostu nie chcę. chyba to nie jest konieczne, skoro wg ciebie rana się wygoi? nie planowałam swojego pierwszego razu, nie moja wina, że wyszło jak wyszło, gdybym miała to w planach, poszłabym do ginekologa po zabezpieczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to teraz tym bardziej powinnaś iść. I nie chodzi tu o ranę. Tylko o badanie...I przepisanie środków antykoncepcyjnych właśnie...

I po rozpoczęciu współżycia właśnie jest bardzo konieczne że by do ginekologa iść. Mało tego...trzeba regularnie chodzić. Powinien Cię zbadać i zrobić cytologię. Zlecić hormony, próby wątrobowe i na tej podstawie przepisac leki antykoncepcyjne.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem jak mozna nie chciec sie zbadac i wyleczyc ew. choroby, jesli cos sie dzieje ; / gratuluje odpowiedzialnosci, nie tylko za siebie, ale za partnera, bo ciemnobrazowe upławy moga swiadczyc o infekcji :/
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group