Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Koszmary...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Amcia- nie musisz się męczyć z tym sama. serio:) są ludzie którzy mogą Ci pomóc.
co do psychologa- to może gdzieś niedaleko od Ciebie kogoś znajdziesz?
trzymaj się. wiem, że koszmary i ten ciągły lęk z czasem stają się nie do wytrzymania. dlatego tak ważne byś miała przy sobie kogoś kto Ci pomoże i Cię wesprze.
PS. a próbowałaś jakiś ziołowych leków na sen?
nie bardzo się w nich orientuję, ale może pani w aptece mogłaby Ci polecić coś co pomoże Ci zasypiać? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sarenka.25



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż może to po prostu nadmierne przemęczenie, ja tak ma od jakiegoś czasu. No i stres. Nie mogę spać odkąd nie ma ze mną Damiana, nie potrafię. Byliśmy razem tylko rok, ale na prawdę bardzo się przyzwyczaiłam i sądzę, że dużo wody upłynie zanim się przyzwyczaję. Choć nie wydaje mi się teraz aby to w ogóle było możliwe. Pamiętam jak zawsze go kopałam w nocy, a on i tak to znosił, całował po plecach, mówił że kocha. A ja mu nigdy nie powiedziałam, nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidia81



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze gdy zjem coś mięsnego na noc -to zawsze mam koszmary.Gdy nie mogę zasnąć pije szklankę ciepłego mleka i problemu już wtedy nie mam.Nawet mam ładne sny Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group