Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Koszmary...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emila20



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no piwko to dobra rzecz ale taka terapia konczy sie wizyta w AA:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe ja piwa nie piję, nie cierpię alkoholu... kiedyś nacpałam się melisy to chodziłam w szkole jak nacpana Very Happy lol

Dziękuję Wszystkim za rady Smile Smile Smile zapisałam je sobie na kartce, żeby nie zapomniec Smile Sweet dreams guys

---- edit by Paweł:
Logowanie poprawione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 11:38 am    Temat postu: sen Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja po alkoholu jeszcze bardziej nie moge zasnac. gadam jak najeta i nie dyrydy spac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej zasypiam, jak mam coś zrobic, wtedy to zajebiście ... Very Happy tylko potem nic nie zrobię. A najlepiej ostatnio pracuje mi się po nocach. Właśnie piszę pracę z geografii. Zaraz zasnę, ale co tam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To widzę, że wszystkie Sary tak mają Very Happy
ja ostatnio zasypiam o 5'tej Wink
no cóż..
ale nie planuję brać tabletek nasennych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a w jakim jesteś wieku ??

czesto takie zachowania to wpływ przezyc z dzieciństwa lub obecnie wystepujacych problemów,silnego stresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już mi minęło Wink teraz od czasu do czasu śni mi się szkoła Evil or Very Mad ale rzadko. no i teraz śpie jak zabita, jestem w 1kl. liceum i mam dużo do roboty "za dnia" Confused

Pozdro Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malami



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: pomorskie
PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to moze i ja podziele sie tym, co mi sie przytrafilo...
od okolo dwoch lat dziwnie mi sie spi - tzn. normalnie sie wysypiam, nie mam problemow z zasypianiem [ba, zasypiam w ciagu niecalej minuty]. mam 18 lat. sek tkwi w tym, ze zdarza mi sie snic, ale miec swiadomosc otoczenia... np. pewnej nocy w zeszle wakacje snie o czyms tam [jak to w snach - splot rozmytych zdarzen] i nagle cos mnie tchnelo, ze musze sie obudzic. otwieram oczy, podnosze glowe, a na jej miesce na poduszke w tym momencie spada ciezka donica z kwiatem...
to jeszcze nic.
wydaje mi sie, ze cierpie na lekkie stadium arahnofobii [strach przed pajakami]. jak na zlosc, snia mi sie one stosunkowo czesto [wczesniej bylo jeszcze gorzej, bo myslalam o nich przed snem, ich obrazy stawaly mi pod powiekami].
dzisiejszej nocy wlaczylam do kontaktu urzadzenie wydajace dzwieki o wysokiej czestotliwosci, zeby odstraszyc komary [mowie, bo to moze miec zwiazek ze sprawa]. zasnelam chwile przed polnoca. dwie godziny pozniej sni mi sie, ze ogromne pajaki wchodza szturmem do mojego pokoju przez drzwi. w tym momencie zerwalam sie z lozka tak, jakbym w ogole nie spala. jednak bedac ciagle w polsnie, wypadlam na korytarz, biegalam i lamentowalam ze strachu... plakalam, ze one nie moga zostac w moim pokoju, ze nie moga tam byc. strasznie swoim stanem przestraszylam rodzicow.. sama dlugo nie moglam zlapac oddechu. co lepsze, moj tata dzis mi wyznal, ze gdy spal w moim pokoju kilka razy, tez snily mu sie pajaki...

czy ja wariuje??? meczy mnie, ze czesto realistycznosc moich znow i odczuwanie rzeczywistosci nie pozwala mi w pelni wypoczac... mowiac Wam o tym czuje sie jak oblakana ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
CiociaTori



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm...ze snami to nie taka prosta sprawa. napewno wszelkie nasze lęki wychodzą w snach pod postacią koszmaów, więc skoro boisz się pająków - śnią Ci się koszmary z pająkami. natomiast jeżeli chodzi o pierwszą sytuację to ja potrafie to wytłumaczyć to tylko tym, że nasi aniołowie stróże czuwają nad nami. ale to nie jest oczywisćie naukowe wytłumaczenie;)

co do tej lampy, to jeżeli wytwarza jakieś fale, to pewnie nasz móżg nie jest do końca na nie nieczuły, moze na poziomie sensorycznym nie czujesz tych fal, a móżg je jednak odbiera. spróbuj spać bez tej lampy i wtedy zobaczysz, czy w niej tkwi problem.
miłych snów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ma_Dzia



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze jest to spowodowane jakimiś sytuacjami w ciągu dnia bardzo nerwowymi... moja mama tak miała przez 2-3 miesiące i wytrzymała Smile kiedy nerwy w ciagu dnia spadały jej sen sie stabilizował... a teraz juz zasypia i spi do rana...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group