Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Koszmary...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bibułka



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Bibułka dnia Pią Sty 23, 2009 10:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe Smile dobre, tylko gorzej jak ktoś nie jest wierzący Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
idi



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich. chciałam sie dowiedziec czegos na temat walki z koszmarami, i czy jest jakas mozliwos zapobiegania im. nie wystepuja co nocy ale przynajmniej raz na miesiac mam taki okropny sen ze pozniej boje sie zamknac oczu. w snach albo połowa rodziny popełania samobójstwo albo najczestszy motyw wypadku samochodowego(wyciagam z auta nieprzytomnego brata, pozniej cos go miazdzy widac wszedzie krew rowalona czaszke, mozg wypływa itp). dzisiaj przekopuje strony www aby sie cos dowiedziec na ten temat bo czuje ze juz dłuzej z tym nie wytrzymam. zasatanawiałma sie nad tym czy przyczyna moze byc fakt ze ok 2 lat temu miałam wypadek (dachowanie autem) ale wtedy jechałam sama i nie odniosłam zadnych wiekszych obrazen. praktycznie juz o tym zapomniałam, nie boje sie wsiadac do auta ani nic z tych rzeczy, wiec nie wiem skad takie pierdoły sie biora w mojej głowie w nocy. licze na jakas pomoc.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boze Neutral bardzo mozliwe ze to przez wypadek. pozostawilo w pamieci slad i dalej samo tworzy obraz w postaci koszmarow..moze sniac wyobrazasz sobie jak to by wygladało gdybys Ty stała z boku... nie wiem. moze zasiegnij rady jakiegos lekarza?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
idi



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niedawno przeczytalam ze koszmary moga byc skutekiem jakies leków, brku poczucia bezpieczenstwa etc, ale czy to moze miec cos wspolnego z takimi masakrami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem, roznie w gazetach pisza. czasem wyolbrzymiaja cała sprawe ;/. zasiegnij porady lekarza.
a co bierzesz jakies silne leki ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
idi



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przepraszam moja wina, tak to wychodzi jak się polskich znaków nie używa, nie chodziło mi o leki tylko o lęki.(nie biore żadnych silnych leków).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idi, nie musisz się bać tych snow. jest tak, ze jak sie sni smierc kogos z rodziny, to ten sen zapowiada jakies szczęście.
mialam kiedys problem z koszmarem podobnego typu, i jak juz bylam na skraju wyczerpania poszlam z tym do psychologa. kazał mi narysować ten sen, w klatce, uwięziony i włożyc w nocy pod poduszkę. pomogło!
więcej juz mi się nie snił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeważnie koszmary pojawiają się z przyczyn wyżutów sumienia. Bez względu na to, z jakiego powodu mamy wyżuty sumienia, albo poczucie że coś można było zrobić lepiej, mogą pojawić się koszmary senne w różnej tematyce.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
futrzaczek



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 4:58 pm    Temat postu: zupełnie nie na temat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam. W sumie chce sie tylko wygadać i tak weszlam tutaj. Chcialam sie zapytac czy ktos moglby ze mna pogadac na gg? tak po prostu. bo mi bardzo zle i nie mam sie komu wygadac a jak tego nie zrobie to chyba sie skrzywdze. moze po prostu chce sie komus wyzalic. prosze. 8197439
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group