Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Koszmary...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tak. Moze nie ktorzy stwierdza ze to głupie ale ja wierzę w duchy i zjawiska nadprzyrodzone. Wierze też że jest na świecie wiele zwierzat ktore dopiero człowiek odkryje. Z tymi zwierzętami to mam na myśli takie jakieś dziwne gatunki o różnych dziwnych zdolnościach..
Pozatym wierze w to że dusza człowieka nie umiera nigdy, tylko ciało i pełno zagubionych dusz się błąka po tym świecie...
Powiem tak, może uznacie mnie teraz za wariatkę ale kiedyś spotkała mnie i moją koleżankę rzecz ktorej do dzisiaj nie potrafimy sobie wyjaśnić i od tej pory wierzę w nadprzyrodzone rzeczy!! Opisywałam tą moja "przygodę" juz wam na forum.
Co do ciebie lumidi to powinnaś sie udać do psychologa, być może ta rozmowa Ci coś wyjaśni. A może z innej beczki, moze ktoś w mieszkaniu ktorym mieszkasz został zamordowany?? I nawet nie jesteś tego świadoma..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez wierze w duchy ale ich się nie boję. W pracy bardzo często spotykam się z smiecią a przez to stałam się bardziej odwazna. Juz nie raz w szpitalu trzaskaly zamknięte drzwi, ruszły się klamki, lyszałam płacz dziecka a jak chodzilam zobaczyć to się okazalo że wszystkie spia itp. Wtedy, choc to banalne. modle się i jak moge zapalam gromnice...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matkoooooooo Neutral Anetka ja bym chyba oszalała jakbym usłyszała płacz dziecka a nikogo by nie było Neutral Sad(( Chryste panie.. biedne malenstwa Crying or Very sad ehhh. dlaczego ludzie musza umierac Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lumidi



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o sny, to jak byłam mała, to często mi sie śniło, że juz niby się obudziłam i czegoś sie bałam. i chciałam zawołać mame czy tate i próbowałam krzyczeć ale nie mogłam z siebie wydobyć żadnego słowa..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Matko Shocked Lumidi to co piszesz na prawdę brzmi strasznie... Udaj sie koniecznie do psychologa i opowiedz mu o tym.. Współczuje Ci... mam nadzieje, ze to się niebawem skończy... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind na początku zawsze jest strach i przerażenie jak sie coś takiego zdarza i slyszy. Ale teraz wiem że nie ma się czego bac... Chyba Razz

A mój chlopak miewa koszmary z powodu pewnego wydarzenia. Czasem bardzo męczą go złe sny. Kiedyś pracowal na jakieś budowie i wyburzal scianę, i tak wali w nią wali i okazalo się że zamurowany byl tak człowiek... Straszne...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetka napisał:
Kiedyś pracowal na jakieś budowie i wyburzal scianę, i tak wali w nią wali i okazalo się że zamurowany byl tak człowiek... Straszne...


boZeeeeeeeeeeeeee Neutral wez bo juz nie moge, dreszcze mnie przechodza jak czytam te historyjki. Neutral. czlowiek zył? chyba nie...jak mogł tam sie znalezc? ojj to nie dziwie sie ze ma takie sny Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ten człowiek byl już w rozkładzie... Jakieś rachunki gansterskie czy coś...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O matko, tragedia... Ja bym chyba musiała sobie znalezc dobrego psychologa po takim "odkryciu" Rolling Eyes Ja szybko świruje od takich "nie wyjaśnionych" albo strasznych spraw...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ladnie, nie czytalam tego watku bo koszmary mnie nie dotycza... czasem mam sny w ktorych spadam albo nie moge otworzyc oczy - tak jak tutaj juz pisalyscie ale nigdy sie tym nie przejmowalam... moim zdaniem takie sny sa wtedy kiedy cos bardzo przezywasz lub mialas stres ...
kiedys pewna kobitka powiedziala ze jak sie o czym bardzo mysli przed samym zasnieciem to wtedy ci sie to sni - kilka razy sprobowalam ale nie zawsze wychodzi Wink
co do duchow to jakos mi sie w to wierzyc nie chce, jakos dziwne sytuacje staram sobie racjonalnie wytlumaczyc... nawet jak kiedys z kolezankami ( mialam chyba 12 lat ) wywolywalysmy duchy to zgaslo swiatlo w calym domu, otworzyly sie wszystkie drzwi i okna ... balam sie wtedy ale uwazam ze jakos mozna to wytlumaczyc... chyba Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group