Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Koszmary...

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 3:11 pm    Temat postu: Koszmary... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mogę spac a w nocy śnią mi się jakieś dziwne sny o których przypominam sobie w ciągu dnia. Budzę sie o 2 w nocy i nie moge dalej zasnąc przez jakąś godzinę. Co mam zrobic żebym mogła normalnie spac?? Co może byc tego przyczyną?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 10:30 pm    Temat postu: naneczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam podobny problem. strasznie ciezko mi sie zasypia a jak juz zasne to mam koszmary i budze sie okolo 2 i nie moge dalej spac przez co w ciagu dnia jestem zmeczona i nie mam ochoty kompletnie na nic. nie chce mi sie zyc mam dosyc szkoly rodziny wszystkich! najlepiej gdybym w ogole sie nie obudzila. mam ciagla handre i czuje sie nie kochana przez rodziców. co jest tego przyczyna i jak mozna temu zaradzic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 9:22 am    Temat postu: :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno mózg odreagowuje jak sie śpi, że coś tam się dzieje z podśwaidomością. Ale ja niedługo zwariuje przez te sny :/ ja potem czuje że wszystkich nienawidzę, i jestem złośliwa, do tego dochodzi, że nie chce mi się nic robic i nie mogę się uczyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mlody



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 1:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra rada to nie jeśc słodyczy na wieczów ani innych badziewi, nie objadać się, pić mleko przed zasnieciem Razz jak to nie pomoze to pozostają tabletki :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Psychortopy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no bez takiego tragizmu. Jest wiele leków które ułatwiają zasypianie.

Leki psychotropowe mozna otrzymać jedynie na recepte i to pod stała kontrolą lekarza.

Często sie o nich mówi pelioratywnie chodz więcej to niewiedza i głupota ludzka niż prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emila20



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MOJA RADA TO nie ogladac emocjonujacych filmow przed snem:) popijac meliske i np powachac jakis usypiajacy zapach( mam takie perfumy ktore powacham raz i juz kimam). ja nie mam problemow ze snem moge spac i spac ale tez kiedys snily mi sie koszmary po ktorych czulam sie rano strasznie . na szczescie wszystko samo przeszlo, trzeba troche zwolnic tempo zycia i mniej sie stresowac:) słodkich snów..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 6:31 pm    Temat postu: problemy ze snem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie oglądam zadnych emocjonujacych filmow nie jem przed spaniem pije meliske a leki ziolowe wspomagajace zasypianie dostepne w aptece bez recepty na mnie wogole nie dzialaja. nie wiem co moze byc przyczyna tych problemow ze snem. moze to ze jestem bardzo nerwowa. na najmniejsza bzdure reaguje bardzo impulsywnie po czym robi mi sie slabo i trzesa mi sie rece ale potrafie tez smiac sie bez opamietania co tez mnie nie pokoi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 6:32 pm    Temat postu: leki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co do sary to moze wyproboewac leki ziolowe np. kalms lub lekosen dostepne w aptece bez recepty za okolo 6-10 zl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomekk



Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszym lekiem na bezsennośc czy koszmary jest wypić pare piwek przed zasnieciem, ja po pewnej ilości alkoholu zasypiam gdzie popadnie i nic, a nic mi się nie śni :]

(obalamy mity z mlekiem! PIWO jest lekarswem na wsyztsko :])
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group