Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Koszmary...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kami87



Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 8:14 pm    Temat postu: Mecza mnie koszmary:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dwoch dni miewam koszmary nocne:( Pierwszy raz snil mi sie kolega , ktory nie zyje juz pare miesiecy , potem pajak. A nastepnej nocy mezczyzna bez glowy, a gdy juz sie obudzilam wydawalo mi si eze lezy kolo mnie:( Co to znaczy? Prosze odpowiedzie mi na to pytanie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to znaczy że silnie przeżyłeś jakieś zdarzenie i w taki sposób odreagowywujesz, postaraj sie zrelaksować wypić z 3 piwa przed snem, jak nie minie po tyogodniu czy 2 to warto było by sie głębiej nad problemem zastanowić jakąś wizyta u psychologa albo szczera rozmowa z kimś bliskim o tym co Cie dręczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kami87



Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 11:05 pm    Temat postu: dzieki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki slicznie zrobie dokladnie tak jak napisalas/es . Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lumidi



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomocy, błagam! często mam koszmary w nocy, ale najgorsze w nich jest to że, np jak śni mi się jakiś żywy trup, czy coś w tym stylu i to mnie łapie to czuję dziwny jakby ból na plecach Sad Sad zawsze wtedy się budzę i to uczucie jest tak silne że aż muszę sie podnieść bo jak dalej leże na plecach, to nie moge wytrzymać. czuję jakby ktoś mnie dalej ściskał, dotąd aż się nie podniosę!!! a przecież juz wtedy nie śpię!!! nie rozumiem tego wcale. zawsze tak sie kończą moje koszmary, nie ważne co mnie w nim złapie czy dotknie Sad dlaczego tak mi się dzieje? czy ktoś może mi to wytłuczaczyć? i czy ktos wie co mam zrobić??


----edited by emilka-----
połączyłam tematy dotyczące koszmarów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kami87



Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 1:25 am    Temat postu: .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To moze byc paraliz senny...W trakcie snu moze nachodzic Cie jakis duch. Moze to ktos z Twojej rodziny, z kim bylas mocno zwiazana...??? Mam nadzieje ze to Ci nie dlugo przejdzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked Shocked o matko az mnie ciary przeszły, to okropne co opisujesz...czuc ze ktos trzyma reke na plechach Neutral nie mam pojecia co na to poradzic...kiedys sasiadka mojej Babci poradzila mi ( bo tez sniły mi sie straszne rzeczy) zebym 3 razy wypowiedziała te słowa " zostaw mnie w spokoju, odejdz ode mnie i wiecej nie wracaj" ( wiem ze to moze smiesznie brzmi ale tak zrobiłam i mam spokoj Smile koszmarow wiecej nie mam. tuz po przebudzeniu musisz to powiedziec. bardzo mozliwe ze to jakis duch.. tak jak kolega napisał.. Neutral. matko... mam nadzieje ze predko zniknie!
ja czasami tylko miewam sny w ktorych spadam w doł i nie moge oczu otworzyc,ale to nic w porownianiu do Twoich.
pzdr Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze lumidi współczuje... Faktycznie możliwe że to... duch... Wiecie mojej koleżance zmarł wójek, nagle, wpadł pod pociąg... Ta koleżanka była z nim bardzo silnie związana emocjonalnie, bardzo się kochali. I jakieś pół roku po jego śmierci gdy jej mąż wyjechał za granicę do pracy a ona została sama w domu w nocy gdy spała zerwał się u niej w pokoju taki wiatr jakby był przeciąg, czuła okropny chłód i takie uczucie jakby ktoś lekko dotykał ją w ramię... Poza tym zawsze spała przy zapalonym świetle a lampka tego wieczoru sama zgasła (żarówka się nie przepaliła, sprawdziła to).
Wydaje jej się do dzisiaj że to był jej wójek, zresztą jej rodzina też jest tego samego zdania.
Dziewczyna ma do dnia dzisiejszego nie złe schizy Rolling Eyes I wcale się nie dziwie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lumidi



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie Wam wszystkim Wink Nigdy nie myslałam o tym w ten sposób że to mogą być jakieś duchy Shocked Shocked ale u mnie nikt nie umarł ostatnio w rodzinie ani nic. ale ja nie wiem co mam robić z tym, jak sie tego pozbyć, bo mi się często tak śni Sad chyba musze iść do psychologa, może on by wiedział Question pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lumidi



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WIND OF HOPE:
wiesz, też mam takie sny że spadam i to jest takie realistyczne że czuje jakbym naprawde spadała. z jakiejś skały na przykład. ale nie spadam przy tym z łóżka ani nic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lumidi napisał:
WIND OF HOPE:
wiesz, też mam takie sny że spadam i to jest takie realistyczne że czuje jakbym naprawde spadała. z jakiejś skały na przykład. ale nie spadam przy tym z łóżka ani nic Wink


no własnie ja to lece w doł i widze ciemnosc...czasem czuje ze moje cialo drga (boze wyjdzie zaraz ze nawiedzona jestem hehe ) i budze sie szybko, ale swego czasu pamietam ze bardzo czesto mialam sny w ktorych nie mogłam otworzyc oczu Sad niby gdzies ide i mam zamkniete cały czas .... Neutral chcialabym poznac znaczenie tych snow ale w sennikach nie zawsze jest.
3mam kciuki zeby to wszystko minelo... Sad
Domi- ale historia kolejnego dreszcza mam..
swoja droga- to wierzycie ze to sa dusze ludzi umarłych? ale czego one chca? ostrzec czy co.. juz sama nie wiem Neutral dla mnie to a normalne Confused <brr powialo grozą>
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group