Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki do tłustej / suchej/ wrażliwej cery.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze polecam kremy z serii: Physiogel
Są do kupienia w aptece, co prawda maja swoja cene, ale są jej warte.
Zawsze miałam tłustą cerę, ale po atapowym zapaleniu skóry, w niektórych miejscach strasznie mi sie teraz przesusza i jest niezwykle wrazliwa. Dermatolog polecił mi krem z tej serii, do codziennej pielęgnacji i naprawdę sie sprawdza, ponadto jest bardzo wydajny!
Swoje kosztuje, ale naprawde warto!
Polecam strone physiogel, tam znajdziesz więcej produktów.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wie ktos moze jak pielęgnowac poszczególne typy cer w domu i gabinetach kosmetycznych ?? Potrzebne mi to na zajęcia a nie moge nigdzie znalezc.... Sad Prosze o pomoc

Dodano po 2 godzinach 36 minutach:

Czy nikt mi nie pomoże ??


--- edited by mala_mi ---
Temat przenioslam do juz istniejacego, o podobnej tematyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masia21, KLIK
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo Ci dziekuje Emilka!!! Very Happy Bardzo mi pomogłas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak masz cerę suchą lub całą wysuszoną skórę, to prosponuje zadbac o dobre nawilżenie, JA dotosuje keranorm na najbardziej przesuszone czesci ciała. Coi do skóry łojotokowej to nie wiem, bo sama walczę z przesuszenem i tylko o tym moge powiedziec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do cery odwodnionej jak dla mnie najlepsza odżwyka parafinowa nanobase, egekt praktycznie natychmiastowy. skóra nie jest czerwona, gładza i nie swedzi. znalazłam w aptece:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 2:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcialabym powiedziec, ze na moja bardzo sucha skore pani w aptece polecila keranorm, mozesz sprobowac, super nawilza i nie uczula, a mam bardzo sucha skore. Jakosciowo porownalabym do vichy, ale cenowo znacznie bardziej mi pasuj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uzywam odzywki parafinowej Nanobase. Jest bardzo delikatna i super nawilża skórę. Ma działanie lecznicze. można ją dostać w aptece. Porównuję do kosmetyków z wyższej połki, tylko cenowo jest o wiele lepiej. A ten keranorm to chyba z tej samej rodziny co nanobase:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, wlasnie zakupilam sobie tez ten Twoj kremik i jestem bardzo zadowolona, bo ten moj to tak bardziej na stopki albo na juz takie ekstremalnie wysuszone partie ciala, a ten drugi tak codziennie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam cerę tłustą i absolutnie jestem przeciwna oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki. Wolę używać preparatów złuszczających, czyli peelingów enzymatycznych i maści typu [reklama]. Twarz nie jest taka wymęczona wyciskaniem krost.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group