Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Globulki antykoncepcyjne - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwka18



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Yalissea. Tylko jak myślisz: jakie wtedy będzie prawdopodobiństwo zapłodnienia, zważając na to, że to dni płodne, zaraz po owulacji??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nigdy się nie mówi że 100%
ale powiem, że 99%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwka18



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale razem z tymi wszystkimi zabezpieczeniami itepe?? To juz ryzyko chyba troche sie zmniejszy?? Pisalam ze zaraz po owulacji ale jezeli sluz calkowicie gdzies zaniknął?? Wczoraj byl plodny a dzis sucho jak naSaharze?? Mozliwe zeby to było takie hop-siup i dni niepłodne??
Dzieki za odpowiedź
Pordo All Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przyłączam się do pytania Wind:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz to myślę, że sama wind już Ci może odpowiedzieć Wink

w każdym razie cena za 12globulek ok 25-30zł
w dni płodne lepiej na samej globulce nie polegać
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy można globulkę stosować razem z prezerwatywą? Czy globulka jej w jakiś sposób nie "uszkodzi"??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam że można
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind mój chrzestny ma trójkę dzieci z globulek Very Happy Autentycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja moge powiedzieć, że globułki są dobre. Wygodne, nie miałam po nich żadnych "efektów ubocznych".
Tylko jedna wada - maja ograniczony czas działania. Długodystansowcy muszą się pilnować i co jakis czas zerkac na zegarek Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Buczek



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 9:53 pm    Temat postu: Globulki??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam:)Chciałam zasięgnąć opinii co do globulek?Jakie polecacie czy są dobre?Czy maja wpływ na stosunek? Pytam bo chcieliśmy z chłopakiem zasmakować siebie troszkę bardziej:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group