Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Globulki antykoncepcyjne - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, w temacie globułek mam trochę doświadczenia.
Użwyaliśmy "Patentex Oval".

Ogólnie jest to fajna sprawa.Najwazniejsze, to wcześniej dokładnie zapoznaj się z ulotką. Trzeba dobrze "zaplanować" wszystko, bo globułki mają ograniczony czas działania Wink
Jak już gdzies pisałam, tak zwani długodystansowcy zmuszeni są spoglądać na zegarek, czy nie nadszedł już czas zastosowania nowej globułki Wink

Mały minus podczas uprawiania miłości francuskiej. Glicerynowy posmak na języku partnera (Twoim też), nie jest zbyt zachęcający.
Dla przykładu opowiem jak kiedys po seksiku z globułką zachecielismy jeszcze popieścić się ustami.... Równoczesnie zaczęlismy pluć i biegiem do łazienki wypłukac z buzi posmak gliceryny Laughing

Jest też jedna duża zaleta - globułka doskonale nawilża! Smile

Hmm co jeszcze? Jest troszkę przeciwskazań do stosowania globułek - ale o tym poczytaj na ulotce.

Ogólnie, podsumowując jest na plus! Nawet jeśli nie przekonacie się do nich, myślę że warto wydać te 20-parę zł (nie wiem ile kosztują obecnie), żeby przynajmniej spróbowac i poeksperymentować Smile

Powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Buczek



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za porady:_) A jak jest z zabezpieczeniem? To jednak jak każde zabezpieczenie ma plusy i minusy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 06, 2008 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ameryki nie odkryję, jak powiem, że nie ma metody zapewniającej 100% pewność (poza ABSTYNENCJĄ oczywiście hihihihi).

A odnośnie skuteczności globułek znalazłam coś takiego:

http://www.biomedical.pl/forum/skutecznosc-globulek-patentex-99-vt1543.html?start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam brata po globulkach Wink dlatego jak mama je u mnie znalazła, kazała leciec do gina po tabsy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oops... a ja im kiedyś bardzo ufałam.
Dobrze, że przeszłam na tabletki!

Globulek nie polecam miłośnikom orala. Ten tłusty posmak na języku zniechęca do wszystkiego Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a fUU Razz heheh ostro... to co nie zadziałały ze braciszek powstał? a moze bylo za pozno Eye? na interwencje... kurde robic sie offtopik ale jestem ciekawa Mr. Green

Dodano po 27 sekundach:

mnie nie zawiodły ale to było z 5 lat temu,teraz "prawie" wogole nie zabezp. sie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh...Może długodystansowcy Wink

Powiedzmy że nie zwrócę uwagi za off'a...Sama jestem ciekawa Very Happy
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no cóż, mama stwierdziła, że nie lubi gumek, a tato przeżywa druga młodość, czasem mam wrażenie, że oni mają wiecej sily na seks niż ja Wink
byc moze dlugodystansowcy, jakos nie staralm sie nigdy podsluchiwac, jak juz slyszalam to ostentacyjnie szlam do lazienki trzaskajac drzwiami (teraz juz wiem, ze nie za uprzejmie to bylo Wink
ale braciszek jest, 3 lata skonczyl, co prawda przejscia przy porodzie byly bo to 4 dziecko, ale to prawie jak "moje" Very HappyVery Happy

koniec offtopa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiulekkk



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 1:51 pm    Temat postu: Globulka - fakty? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co sadzicie o globulce? slyszalam przerozne opinie o niej : jedni mowia ze jest okropnie bo wyplywa, piecze i niewiadomo co jeszcze, a drudzy ze jest super, fajnie nawilza i wg. a co wy mozecie o niej powiedziec?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Generalnie to samo.

Sama musisz spróbować. Nikt Ci nie powie jak Ty na nią zareagujesz Smile

Ja nie narzekam na globulki Smile Aczkolwiek bałabym się stosować je jako jedyne zabezpieczenie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group