Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Globulki antykoncepcyjne - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
techniacz



Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wolno kłamać w sprawach preparatów medycznych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mm



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 1:48 am    Temat postu: Prezerwatywa i globulki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!!
mam pytanie jak jest z zastosowaniem prezerwatywy i jednoczesnie globulek czy te srodki sie nie "gryzą" razem?? jedni mowia ze globulki oslabiaja prezerwatywe przez jest podatna na pekniecia inni ze nie ma to zadnego wplywu na nia...ciekawi mnie tez jakie są ceny takich globulek ewentualnie jakas konkretna tazwe;) pozdrawiam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 3:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

patentex oval chyba ok 15 zl - glubulki
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Globulki raczej nie powinny uszkadzać prezerwatywy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
allisca



Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm...niewiem jak do tego podchodzić też mnie to zastanawiało Razz Ja wole nie ryzykować i stosuje z kondomikiem SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nie warto sprawdzac czy to 99% skutecznosci jest... lepiej stosowac z prezerwatywa i wtedy masz solidne zabezpieczenie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 12:19 am    Temat postu: Globulki antykoncepcyjne - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam pytanko:czy globulki patenex oval sa skuteczne ,mozna im zaufac m.in. w płodne dni? Smile moze miał ktos do czynienia z nimi;
jaka jest ich cena?
z gory dziekuje za wszystkie odp.
pzdr. Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agatka147



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram, sama stosuję sie to powyższej zasady Very Happy i dodam ze jestem spokojna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka_19



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 6:12 pm    Temat postu: miesiac bez tabl anty, mozna globulki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas ostatniego cyklu bralam tabl anty (pierwsze w moim zyciu) w tym miesiacu nie biore ich ale w nastepnym juz bede! i wlasnie czy moge stosowac te globulki Patenex Oval + prezerwatywa? nawet w dni plodne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozesz jak najbardziej Laughing sama stosowałam ten srodek antykoncepcji i nie narzekałam Wink a + jeszcze gumka to juz wogole mozesz byc spokojna Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group