Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Globulki antykoncepcyjne - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ulotce jest napisane: trzymać w temperaturze pokojowej. Z dala od dzieci.

A to oznacza że nie w pobliżu kaloryfera...

Musisz kupić nowe niestety. Te się nie nadają już. Nie wiadomo ile substancji czynnych utraciły, a to obniża ich i tak stosunkowo niska skuteczność.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 2:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zatastanawiam sie czy glubulki + prezerwatywa da mocne zabezpiecznie, no powiedzmy porownywalne z tabletkami? Odstawilam tabletki a jednak chcialabym byc dobrze zabezpieczona. I czy nawet kochajac sie w ewentualne dni plodne (bo nie jestem w stanie tego u siebie wyliczyc) jestem w pelni zabezpieczona?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No na pewno nie tak dobre jak tabletki, ale skuteczne Smile Durex extra safe + patentex oval n i powinno byc wszystko ok Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina86



Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a co powiecie na globulki w dni niepłodne? Tabletki niestety odpadają, a prezerwatywy - wiadomo jaki dają komfort;/

Jak myślicie - wystarczające zabezpieczenie? Jaka skuteczność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewelina86 jesli masz regularne miesiaczki i potrafisz wyliczyc dni nieplodne to spokojnie mozesz kochac sie nawet bez globulek. Jesli chcesz miec wieksza pewnosc to jak najbardiej globulka sa ok tylko ostrzegam pienia sie i nei zawsze jest to komfortowe jak cos "cieknie" i pieni.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina86



Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi czasy właśnie niczego nie stosowaliśmy, ale zawsze jakaś większa pewność się przyda - choć po tylu nieprzychylnych opiniach ciekawa jestem, czy będą dobrym rozwiązaniem.

A w takim razie.. Jakie zabezpieczenie daje w dni płodne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w dni płodne? No najlepiej stosować wtedy dodatkowo prezerwatywe albo prezerwatywe + globulki. Ogolnie skutecznosc globulek wynosi o ile sie nie myle okolo 70%
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 22, 2010 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co sadzicie o tych globulkacvh patentex owal sa dobre ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Wrz 22, 2010 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli dodatkowo stosujesz prezerwatywe to mysle ze mozna spac spokojnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lila19



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 23, 2010 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy prezerwatywa + globulka to na serio dobre połączenie? czy jest pewne,że globulki nie uszkodzą gumki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group