Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Globulki antykoncepcyjne - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roxanka_19



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy patrzylas kiedy dni plodne i wtedy nie wspolzylas czy ze tak powiem kiedy sie wam chcialo nie zwarzajaca na dni plodne i tak bylas spokojna?

dziekuje za odpowiedz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 7:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze licze kiedy mam płodne Wink i jak sie nam chce to sie przytulamy:> heh ..tyle ze nie ma sexu do konca (z uwagi na płodne).Nie wiem czy Wy tez idziecie na całosc w te dni Razz w sumie globulka ma zadanie zabicie plemnikow jesli dojdzie do wytrysku Wink ,ale ja tam wole poczekac niz potem zalowac

pamietam ze jak je stosowałam to było wszystko o.k. poza okresem Rolling Eyes spoznił mi sie tydzien. Tak to wszystko na plus oceniam Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka_19



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo za odpowiedz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
felka31



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 07, 2007 10:07 pm    Temat postu: Globulki dopochwowe - uczulenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam pytanie, czy stosowanie przeze mnie globulek Patentex Oval może powodować jakieś reakcje uczuleniowe u mojego partnera? Question


----edited by emilka----
odrobinkę zmieniłam temat, żeby było bardziej wiadomo, o co chodzi;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej;) to jest zawsze chemia;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


aj aj aj Mikmik jak zwykle zartujesz,ale nie mi oceniac Twoje postepowanie.


co do pytania: to watpie zeby uczulały,sama kiedys takich globulek uzywałam i nie bylo zadnych skutkow ubocznych.... Rolling Eyes partner odczuwa jakies swedzenie lub cos podobnego? moze to nie globulki a jakas infekcja?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... a ja przyznam racje mikmikowi... niektore dziewczyny sa uczulone na lateks wiec mezczyzna moze byc uczulony na globulki... rozne sa organizmy wiec nigdy nic nie wiadomo, trzeba wziasc pod uwage rozne okolicznosci, moze to akorat nie globulki ale nie mozna tez ich wykluczyc - takie moje zdanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
felka31



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind of Hope tak mój mąż odczuwa lekkie swędzenie w miejscach intymnych, chociaż dziś powiedział że jest już lepiej. Jeśli o mnie chodzi to globulki wręcz mi służą bo od momentu jak je stosuję nie mam żadnych problemów z grzybicami pochwy czy zapaleniem cewki moczowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwka18



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 11:37 pm    Temat postu: globułki + prezerwatywa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich Very Happy
chcialam sie spytac czy jesli mam dni płodne, w dodatku zaraz po owuacji jest mozliwosc zajscia w ciąze jesli kochamy sie z prezerwatywa plemnikobójcza i globułkami??? Chcialam sie również dowiedziec cos konkretnego na temat globułek..Jakie są najlepsze i jakie można stosować razem z prezerwatywą. Może któraś zWas już to połączenie sosowała i wie cos z autopsji..
Z góry ogromie dziekiuję i mocniusio ścikam
pozdro All Wink



------edited by emilka-----
przeniosłam temat do tematu o takim zastawie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sądzę, ze Twoja metoda będzie skuteczna

patentex oval - najbardziej znane globulki, tam chyba nie ma pomiędzy czym wybierać, nie ma do wyboru jakości Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group