Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 9:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daga spokojnie owulka była tydz temu wiec te kłucia nie sa z nia zwiazane Smile
nie mozesz dac sie zwariowac Smile
niestety trzeba czekac Smile
badz dobrej mysli.
ps- gdyby pokazały sie 2 kreski to ciaza w jakis sposob "zniszczyłaby"Ci zycie?
ile masz lat jesli mozna wiedziec? wiesz.. dziecko to nie koniec swiata. teraz nie chcesz byc matka ale jak odezwie sie instynkt macierzynski to dopiero wtedy zobaczysz jak ciezko zajsc w ciaze.
tak czy siak ja nadal upieram sie przy swoim zdaniu Smile i nie wierze w takie przesuniecia owulacji..! nie o tyle dni! Smile i koniec kropka Wink.

Zuzanna mniej wiecej 2 tyg.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzana



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie dwa tygodnie minely od tego ostatniego (pomijajac czwartkowy) stosunku do badania ginekologicznego podczas ktorego ginekolog powiedzial ze jestem plodna.

Dobra juz was nie mecze, musze czekac. Ale chyba niemozliwoscia jest zeby zajsc w ciaze bez wytrysku, gdy gumka sie nie zsunela ani nie pekla albo gdy pekla ale tez nie bylo wytrysku i wzielo sie escapelle prawda ? Sad

Trzymajcie kciuki bo juz trace sily.

Dzieki za wszystko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co już jest grane bo dziś dostałam plamień nie wiem czy to okres bo na razie za słabo leci ale podbrzusze strasznie mnie boli i lekko leci krew, wiec nie wiem czy to opóźniony okres z piątku i gin pomyliła się co do jajeczkowania czy tez to było już kolejne, nie wiem czy tez to może przedwczesny okres który miał być za tydzień, czy tez krwawienie po escapelle. Wind jak sadzisz?

Jeśli chodzi o dziecko to ja bym mogła mieć jednak wolałabym z kimś kto to dziecko chce mieć a nie na samą myśl o ciąży każe mi usunąć, ciężko myśleć pozytywnie. Jakbym już zaszła to bym sama wychowała jednak wolę z kimś, stąd ten mój strach. Ale zgadzam się z Tobą, że jak się chce zajść to są problemy i na odwrót.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daga a nie mowiłam!
nie wierze w tak przesunieta owulacje! to niemozliwe, nie przy regularnych cyklach.
napewno krwawienie nie jest spowodowane esc. to mozna wykluczyc. nie po takim czasie Smile.
ja stawiam na okres. dzis pobolewa, jutro sie rozkreci.
no i ile czasu sie spoznił?
bo juz sie pogubiłam... Neutral Mr. Green
dzieki za odp w sprawie dziecka Wink

Zuzanna nie panikuj bo kopa dostaniesz za kare Razz hehehe
zartuje. Ty tez mozesz byc spokojna-mamusia nie zostaniesz.
ojjjj laski... laski.. ale macie problemy Razz
pozniej jak na serio zechcecie byc matkami to bedzie płacz i zgrzytanie zebami dlaczego wczesniej tego nie zrobiłyscie Razz
no ale to nie moja sprawa.
Mr. Green Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind wykrakałaś mi ten okres, już zaczyna się rozkręcać Wink planowo miałam dostać w piątek więc w sumie przesunięcie 4 dni, nie tak źle, ogólnie już wczoraj się czułam tak okresowo bo jednak tyle lat więc człowiek już trochę się zna ale fakt iż mam bóle to coś nowego bo od kiedy byłam nastolatką to ich nigdy nie miałam, okresy zawsze regularne jak w zegarku co 28 dni, bez bólu. Ale na razie jeszcze do góry nie skaczę, test i tak pewnie będę robiła bo już tak mam...jak teraz myślę że w ciąży nie będę raczej to mi trochę żal bo mamą chciałabym być jednak w bardziej sprzyjających warunkach:)

Ale cały czas mnie zastanawia ta owulacja z usg o której mówiła mi gin. Czyżby się pomyliła? Trochę to dla mnie nielogiczne się zrobiło.

Wind - jeszcze raz dziękuję za wsparcie, naprawdę dziewczyno wielu tu nam maniaczkom ratujesz życie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daga32 napisał:
jak teraz myślę że w ciąży nie będę raczej to mi trochę żal bo mamą chciałabym być jednak w bardziej sprzyjających warunkach:)

a jednak Wink własnie o tym mowie Razz
teraz sie cieszyc ze jest @ ale za pare lat bedziesz płakała z powodu 1 kreski Sad. tfuu tfuu nic nie bedziesz płakała Smile


Cytat:
Ale cały czas mnie zastanawia ta owulacja z usg o której mówiła mi gin. Czyżby się pomyliła? Trochę to dla mnie nielogiczne się zrobiło.

ja tez tego nie rozumiem.
wg mnie nastapiła pomyłka.. bo jakim cudem po owulce dostajesz okres? po paru dniach? napewno nie. po 16 to moze i tak ale nie wczesniej Wink

Daga32 napisał:
Wind - jeszcze raz dziękuję za wsparcie, naprawdę dziewczyno wielu tu nam maniaczkom ratujesz życie

nie ma za co Smile jesli jestem pewna swojej odpowiedzi to pisze to co mam napisac, nie po to zeby narobic nadziei a potem powiedziec ups przepraszam,pomyliłam sie.
poprostu- od samego poczatku kiedy przeczytałam Twoja historie wiedziałam ze nie ma mowy o ciazy Smile byłam pewna i uparcie obstawiałam przy swoim Smile
ciesze sie ze mogłam pomoc i wszystko dobrze sie skonczyło.
od nast cyklu uwaznie obserwuj swoj organizm,
\i znow napisze ze jestem pewna ze owulka nastapi tak jak zawsze (okolice 14-16dnia) Smile. sama zobaczysz. Very Happy
spij dobrze i do uslyszenia! Smile w razie czego wiesz gdzie mnie szukac Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzana



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Daga ! Zazdroszcze Ci strasznie @ Razz

Ja sie bede dalej denerwowac, az nie dostane okresu, nawet mimo tego ze praktycznie nie ma szans zebym 'wpadla', to jednak obawy pozostaja, tymbardziej ze miesiaczki nie ma i nie ma.

Dlatego was bede meczyc nadal moje kochane Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zuzana - musisz myśleć pozytywnie! Wiem że łatwo się mówi ale ja szalałam przez te ostatnich kilka dni, różne myśli miałam. Mimo wszystko cieszę się na ten okres jak nigdy, mimo że jestem w podróży i jest on ostatnią rzeczą jakiej by się chciało a jednak. Ja miałam większe szanse na zajście jednak nie jestem, więc Ty tez nie będziesz Smile Zobaczysz jak mi mówiła wind że dostanę okres pomimo tego co moja gin namieszała, Ty też dostaniesz i będziesz się cieszyć, musisz sobie głowę czymś zająć żeby nie zwariować. Mi pomogła praca bo przez święta świrowałam na maxa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzana



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2011 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czekam i czekam, a okresu nie widac Sad

Jest sens robic test ciazowy ? Bo jakby nie patrzec okres spoznial mi sie juz przed pechowym czwartkiem 21-ego kiedy to pekla prezerwatywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2011 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test robisz po 16dniach. w innym wypadku nie ma sensu i pozostaje czekac Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 8 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group