Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edyte



Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

forum już nieaktualne?

Dodano po 36 minutach:

''opisałam swój problem na stronie [zakaz umieszczania linków] i Pani dr własnie mi odpisała:
"Po pierwsze: w preejakulacie, tj wydzielinie z penisa, która może pojawić się podczas podniecenia seksualnego długo przed wytryskiem, również znajdują się zdolne do zapłodnienia plemniki, dlatego dobrze,że zażyłaś tabletkę PO. Po drugie:jeśli zastosowałaś tabletkę PO w 49-72 godzin po stosunku to ryzyko ciąży wynosi 2,7%.".''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martaa123



Dołączył: 16 Sie 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 10:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

18 lipca kochałam się z moim chłopakiem niestety pękła nam prezerwatywa ;c . Zażyłam tabletkę escapelle po jakiś 44 godzinach od stosunku. był to 8 dzień cyklu. Okres spóźnia mi się już jakiś 6 dzień Sad . Czy mam się o co obawiać? Może jest to wywołane stresem i tym że dostałam lekką infekcję grzybiczą?
Wspomnę jeszcze że mam nisko osadzoną, twardą szyjkę macicy, czuje się w zasadzie jakbym była przed miesiączką.
Jest to drugi raz kiedy musiałam zażyć tą tabletkę, przed tą zażyłam ją pod koniec czerwca.
POMOCYYYY ! ;c
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dominika11111



Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie a co wpadac w panikę, jesli wzieła do 72 godzin nie ma mowy o zapładnieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ophelia80



Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
kilka dni temu podczas stosunku pękła nam prezerwatywa, był to 24dc, przy cyklach nieregularnych, zazwyczaj w okolicach 30-35dni. 2h później byłam już u lekarza, który po wykonaniu USG stwierdził że jest już po owulacji, bo obecne jest ciałko żółte. Powiedział, że prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie i mam już sama zdecydować czy przyjąć Escapelle. Tabletkę jednak wzięłam, ok 4h po stosunku. Jest to jednak dla mnie pierwsza taka sytuacja i bardzo się niepokoję.. Jeżeli na USG widać było ciałko żółte to znaczy że owulacja była dużo wcześniej czy np mogła odbyć się w tym samym dniu i szanse jednak jakieś są? Czy raczej nie powinnam się niczym martwić bo były to już dni niepłodne? Dzien po zażyciu tabletki pojawiły się bóle brzucha takie jak zazwyczaj miewam na krótko przed okresem. Niestety byłam tak zestresowana że nie pomyślałam żeby wypytać lekarza o szczegóły..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Strona 30 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group