Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdyby była w ciazy to chyba logiczne ze wiekszy apetyt jest ale i tez wstret do niektorych potraw, zapachow itp.
to wcale nie musi oznaczac ciazy.
np przed okresem kobiety sa w stanie pochłonac wszsytko co napotkaja na swojej drodze Smile tak juz działaja damskie hormony,
nie wyszukuj objawow na siłe Smile_
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobrze. w niedziele rano po tym zajsciu bardzo ja obsypało pryszczami. mowi ze takie na "ciote" to moze bedzie dobrze..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wiec tak. dziewczyna ma od niedzieli bóle na okres.. a okresu nie ma ma takie bóle straszne co chwile ja boli brzuch. czy gdyby była w ciąży mozliwe ze miała by takie objawy? testu nie zrobi bo gadałem z nią.. twierdzi ze jest wszystko ok i bd czekac nawet i 3 tyg na okres.. ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie jest w ciąży, a takie bóle nie są objawami tak wczesnej ciąży...
Nie panikuj.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale czasem niektore kobiety myla bole okresowe z poczatkiem ciazy. ponoc tak samo boli brzuch, tyle ze @ juz nie ma... Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dołączając się do rozmowy to powiem, że też tak słyszałam, że początkowo boli brzuch jak na okres właśnie i tak jak pisze wind - nie ma go Wink ale nie wiem czy to prawda, bo w ciąży nigdy nie byłam .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okey. dzis przyszedł okres tylko ze trzeba było az na pogotowie było jechac bo taki bolesny był.. skutek tej tabletki..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czemu od razu tabletki?
moze ma bolesne okresy. powinna udac sie do gin zeby je jakos złagodzic.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawelek656



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 12:43 pm    Temat postu: hej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie kiedy pisalem tu o swoim przypadku otoz kochalem sie ze swoja dziewczyna pekla nam gumka,wytrysu wogole nie bylo,miala dni nie plodne,dla pewnosci zarzyla tabletke escapelle po 6 godz od stosunku, okresu dostala wtedy po 8 dniach opoznienia ale dostala byl to normalny okres a nie jakies tam plamienia czy cos...dzisiaj okres jej sie spoznia dzien i nie wiem co myslec jestem juz przewrazliwiony tym wszystkim...co myslicie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pawelek656 napisał:
dzisiaj okres jej sie spoznia dzien i nie wiem co myslec jestem juz przewrazliwiony tym wszystkim...co myslicie???

ale teraz piszesz o innej sytuacji czy o tej co miala miejsce wtedy?

jesli była jakas grozna sytuacja w ktorej moglo dojsc do zaplodnienia to najlepiej by bylo zrobic po 16dniach test. jesli natomiast było bezpiecznie to nie panikuj. 1 dzien spoznienia i juz siejesz zamet. wczesniej spoznił sie 8 dni Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Następny
Strona 2 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group