Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzana



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 5:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tyle ze ja bym chciala wykluczyc chociaz wczesniejsze "razy", bo okres spoznial mi sie przed ta 'wpadka' i nadal go nie dostalam Sad

Dodano po 6 godzinach 54 minutach:

Nie wytrzymalam i zrobilam ten test. Gapilam sie z 10 minut na wynik, jedna kreska. Czyli to raczej nie beda wczesniejsze razy (ostatni przed tym pechowym - 9 kwietnia)

Teraz to chyba naprawde pozostaje mi czekac na okres Sad

Jakies sugestie, dlaczego sie tyle spoznia ? Ostatni mialam 18 marca, troche to juz czasu minelo...

I czy na 100% nie ma szans ze zaszlam w ciaze ? (przypominam: stosunek w czwartek 21-ego, pekla prezerwatywa, nie bylo wytrysku [ani we mnie ani w ogole], wzielam escapelle po 40h)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli nie było wytrysku nie ma szans na ciążę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo esc Ci przesuwa okres
Zuzanna wez juz nie wymyslaj... codzien pytasz o to samo..rozumiem ze sa stres i nerwy ale bez przesady: ciaza bez wytrysku!
dla mnie w głowie sie nie miesci jak mozna wogole cos takiego brac pod uwage.
gdyby Wam pekła gumka i wylało sie do srodka to wtedy rozumieim Twoje obawy- a tak? sa bezpodstawne.
nie wiem po co robiłas ten test. wywaliłas kase w błoto.
wczesniejsze ciaze o ile miały byc to by wykrył natomiast sytuacja z ost stosunku napewno za wczesnie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzana



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, macie racje, ale juz glupieje z nerwow. Strach mi wylaczyl racjonalne myslenie. No i tyle sie czyta na forach o ciazach po przerywanym.. Ale jade na weekend do faceta, moze sie odstresuje troche. Jeszcze raz przepaszam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko nie ma za co Smile
ale nie przejmuj sie tak Smile bedzie dobrze. odprez sie i wyluzj a @ sama wpadnie. Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzana



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochane moje,

Czy jeżeli Escapelle wzięłam 23-ego (o 14-ej Razz) to czy krwawienie które dzisiaj wystąpiło mogę uznać za 100% okres (a nie np efekt uboczny tabletek) ? Pytam bo nie wiem czy mogę sie już cieszyć Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zuzanna jak najbardziej mozesz sie cieszyc! Smile
krwawienie z esc nastepuje w przeciagu paru godzin a nie tygodnia.! Smile
mowiłam ze bedzie dobrze!!!
niepotrzebnie wogole ja brałas Smile
w ciazy nie jestes Very Happy Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie bo w zeszły wtorek dostałam krwawienia i nie wiem czy mam to traktować jak okres, bo nie było tak obfite jak każda z moich miesiączek i trwało to z dzień krócej, ogólnie strasznie bolał mnie brzuch i jajniki, trochę teraz też pobolewają i nie wiem czy to możliwy skutek tych wszystkich hormonów z escapelle? Czy też nerwów? Wiem że nie mogę tego traktować jako skutek uboczny escapelle bo minęło 10 dni od jej wzięcia do krwawienia.
Zuzana a jak u Ciebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daga ja stawiam na okres Smile
z reszta zobaczysz czy za pare dni bedzie mokro Razz

Dodano po 26 sekundach:

a Zuzanna to juz w 7 niebie Smile tez dostała wodospadu Wink Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind dzięki po prostu zaczęłam po powrocie z weekendu się znów nakręcać ale nie wytrzymałam i zrobiłam test z moczu, wyszedł negatywny więc już nie wymyślam i się nie nakręcam tylko będę obserwować cykl Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 9 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group