Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda777



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 11:58 pm    Temat postu: Escapelle part.7 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
kochałam sie z moim chłopakiem 27.02.2011 i pękła nam gumka ostatnio okres zaczął mi się 11.02.2011 mam regularne co 28 dni okresy i zażyłam po 14 h od stosunku pigułkę escapelle czy mam sie spodziewać ciąży????


Zmieniłam temat na bardziej odpowiedni tworząc jednocześnie kolejną część zbiorczego Smile / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie. Teraz pozostaje tylko czekanie.Zażyłaś escapelle bardzo szybko, więc nie ma się czym martwić. Jak minie 14-16 dni od stosunku zróbcie test(najlepiej bHCG z krwi w laboratorium, koszt ok.30zł a pewność 100%).
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magda777



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jakie jest prawdopodobieństwo że to będzie ciąża??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie samo jak nalanie szklanki wody z pustej butelki...

Zastanawiałaś sie w ogóle jak działa escapelle? Poczytaj odrobinę u nas na Forum w tematach dotyczących escapelle...Zapisaliśmy już6 części, właśnie otworzyłam 7...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magda777



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po prostu sie denerwuje... dziękuje za podpowiedzi:) to znaczy ze nie jestem w ciąży??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A więc przejdzmy to tematu. W sobotę 26 lutego o godzinie 20 zawiodła nas prezerwatywa. Mozliwe ze wytrysk był w srodku ale nie koniecznie poniewaz nie czułem tego tak jak zawsze lecz czulem zapach spermy.. Załózmy ze był wytrysk. był to 15 dzien cyklu przy cyklach 26-31dniowych. Mozliwe ze była juz owulacja albo ze akurat wtedy była lub ze dopiero bedzie. W niedziele nie udało mi sie zdobyc recepty bo na pogotowiu powiedzieli ze dziewczyna nie ma 18 lat.. Poszlismy w poniedziałek do ginekologa prywatnie. Przepisał tabletke. Została wzięta po 36h od stosunku. Dziewczyna gdy ta tabletke wzieła po jakiejs godzinie zaczeło jej sie trochę krecic w głowie, bolały ja jajniki. Bole jajników ma do teraz.. czy wszystko jest ok? jaka jest mozliwosc ze bedzie w ciąży.. ile po zapłodnieniu zaczyna sie ten proces implantacji, oraz jaka jest szansa ze tabletka zadziała... Proszę o szybką odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

magda my nie jestesmy wrozkami. to jak lotto Wink albo sie uda albo nie. niby 14h to nie 36 tak jak u kolegi nizej, trzeba byc dobrej mysli.

tazuna u ciebie to wyglada nieciekawie. bardzo duze prawdopodobienstwo ze była owulacja, ale czy na 100% jestes pewien ze doszlo do wytrysku w srodku? przeciez Wy faceci to czujecie wiec nie rozumiem słowa "chyba", mało tego jesli wytrysk nastapiłby w srodku to po wstaniu wszystko by sie "wylało"... mialo co takiego miejsce? niby esc działa do 72h... miejmy nadzieje ze zdazyliscie. a zawroty głowy to wynik przyjecia tabletki, dobrze ze nie zwymiotowała bo trzeba by było isc po nowa.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wylało sie nic. mogłem zdazyc wyjsc bo jak wyszedłem to czułem ze sie wylewa odemnie i koszulke miałem mokra troszke i ten zapach spermy.. Ale tabletka została wzięta zobaczymy co z tego bedzie..

Dodano po 3 minutach:

dodam ze dziewczyna juz miała tak mokro jak na owulacje w 12 dniu cyklu.. bo sie pytalem a tego 15 dnia juz nie było mokro.. wiec mozliwe ze ta owulacja juz była racja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

racja Smile ale do konca nigdy nie wiadomo kiedy wystepuje. czasem sie wydaje ze to własnie tego dnia a tak naprawde jest juz dawno po. my kobiety mozemy tylko sie domyslac ze to własnie ten dzien a jedynie lekarz jest w stanie stwierdzic czy jest owulka czy juz sie skonczyła.

skoro nic sie nie wylało to wg mnie nie ma powodu do paniki Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oby było wszystko dobrze.. Czy ta tabletka moze zrobic taki efekt ze dziewczynie bedzie sie chciało ciagle jesc? bo ciagle jest głodna.. a gdyby np doszło do zapłodnienia to miała by wieksza ochote na jedzenie czy mniejsza? jak to jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 1 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group