Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawelek656



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 5:41 pm    Temat postu: :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ze to ogromna dawka hormnow i ze moze przestawic cykl... 1 okres co jej sie spoznil miala normalny jak kazdy 5 dni krwawila i obfitosc byla taka sama... no a teraz mija 5 czy 6 dzien i nic dalej go nie ma imam nadzieje ze w caizy nie jest...Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pawelek656, 5 dni to nie spóźnienie, nie panikuj, będzie dobrze .. skoro tak się boisz to niech dziewczyna wykona test Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SamotnyWilk



Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 30, 2011 6:44 pm    Temat postu: Re: :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pawelek656 napisał:
wiem ze to ogromna dawka hormnow i ze moze przestawic cykl... 1 okres co jej sie spoznil miala normalny jak kazdy 5 dni krwawila i obfitosc byla taka sama... no a teraz mija 5 czy 6 dzien i nic dalej go nie ma imam nadzieje ze w caizy nie jest...Sad


i jak z okresem? escapelle zadziala?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex.i



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam jedno pytanie: przez jaki czas escapelle zagęszcza śluz? Z góry dziękuje za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 7:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest zależ od metabolizmu Twojego organizmu.

Przyjmuje się, że jedna tabletka chroni tylko jeden stosunek.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 9:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałam się z chłopakiem 15 kwietnia, był to 21 dzień cyklu więc teoretycznie dni niepłodne, zsunęła nam się prezerwatywa, tabletkę escapelle zażyłam po około 9 godzinach, wzięłam ją na czczo i zastanawiam się czy to może mieć jakiś wpływ na jej wchłonięcie, nie mam też żadnych objawów skutków ubocznych. Czy mam się martwić czy przestać o tym tak negatywnie myśleć że tabletka mogła nie zadziałać?

Dodam że cykle mam regularne co 28 dni.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

daga zadziałała napewno. własnie gdybys miała wymioty tzn ze sie nie wchłoneła prawidlowo i trzeba by było przyjac kolejna dawke.
skoro cykle masz 28dniowe a kochałas sie 21dc to wg mnie niepotrzebnie brałas esc. miałas wtedy dni niepłodne i nie ma szans na ciaze Smile a poza tym ze gumka sie zsuneła, był wytrysk w srodku? pekła?
tak czy siak esc moze przyczynic sie do spoznienia @ Smile takze nie panikuj jak w wyznaczonym terminie nie dostaniesz okresu. wszystko bedzie OK Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję kochana za pocieszenie, wiem że teoretycznie nie mogę zajść ale wolę dmuchać na zimne, wytrysk był w środku niestety stąd moja panika a na ciążę nie mogę sobie pozwolić obecnie i jak wyszło nie z tym facetem. Staram się nie panikować ale wiadomo jak to w takich sytuacjach jest i umysł człowieka szaleje. Mam wizytę u mojej gin we wtorek więc wszystko jej powiem, mam nadzieję że cykl aż tak mi się nie rozreguluję. Pozdrawiam wszystkie pocieszycielki na tym forum Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania19911



Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 18, 2011 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam nastepujace pytanie, ktore mnie nurtuje.
Escapelle wchłania sie 3-4 godziny i jesli sie zwymiotuje, albo dostanie rozwolnienia to trzeba wziac nową tabletke. Czyli zaczyna ona działac dopiero po tych 4 godzinach ?
A teraz sedno: Jeśli 2h po wzięciu tabletki uprawia sie seks, to tak jakby jeszcze escapelle nie zaczelo dzialac i raczej powinno byc wszystko w normie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 18, 2011 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daga jestem pewna ze mamusia nie zostaniesz ale fakt- dziecko z kims kogo sie nie kocha - niezbyt ciekawa sytuacja. no ale Ty w takiej nie bedziesz- zobaczysz Smile

ania zalezy jaki seks? w dni płodne ? z wytryskiem w srodku czy bez?
przy jak dlugich cyklach? itp. za mało inf napisałas..
jesli masz dni niepłodne to nie ma sensu brania esc. bierzesz ja wowczas gdy byłas lub jestes w trakcie owulacji no i doszlo do pekniecia gumki, wytrysku w srodku itp.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 4 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group