Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania19911



Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 7:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to tak
stosunek byl bez finalu w srodku 2 h po zazyciu tabletki
ostatni okres byl 9 kwietnia a stosunek 16 kw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 9:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje że masz racje! Smile Staram się nie panikować ani nawet nie stresować bo i tak już nic nie jestem w stanie zrobić. Od wczoraj mam mini skutki uboczne escapelle bo jem jak szalona a to mi się nie zdarza, trochę boli mnie brzuch i jajniki oraz piersi, piszę o tym jakby inne dziewczyny się zastanawiały jak można się czuć po tej tabletce. Ale to zapewne od tej ilości hormonów. Dziś mam wizytę u mojej gin to zobaczymy co mi powie, mam tylko nadzieję że okres przyjdzie jakoś w miarę normalnie. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ania skoro bez finału to jak mozesz byc w ciazy ? ? Razz

Daga - daj znac co powiedziała gin Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłam i się dowiedziałam że jakimś cudem właśnie dziś mam owulacje (robiła mi usg i przy niej pękł pęcherzyk) a nie te 12 dni temu jakby wychodziło mi z cyklu, więc powiedziała mi że szansa na ciążę jest Sad zmartwiłam się strasznie i zdenerwowałam. Kurde to wychodziło że w piątek a raczej w nocy z piątku na sobotę miałam płodne. Nie wiem na ile ta tabletka wstrzymała tą owulację skoro dziś ją mam. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daga ale jakim cudem mozesz zajsc w ciaze?
przeciez zsuneła sie tylko gumka, nie było wytrysku w srodku.
ja nie widze powodu do obaw.
4dni to za długo zeby mogło dojsc do zapłodnienia.
z reszta ja w to nie wierze Smile
wg mnie jest OK Smile
to teraz jestes w ktorym dniu cyklu ze owulacja Ci wypadła na dzisiaj?
a odczuwasz jej objawy?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie masz rację ale niestety logika ginie czasem w takim stresie. ostatnią miesiączkę miałam 25 marca, gin powiedziała że może miałam jakieś stresy i owulacja mi się opóźniła, że ona tego nie potrafi wytłumaczyć. W każdym razie zawsze miałam wszystko jak w zegarku a tu taka niespodzianka. Myślałam że miałam owulację jakieś 12 dni temu (według regularnych cykli) ale wyszło że miałam dziś, tak wyszło na usg. Nic tylko czekać na okres lub test. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie to strasznie dziwne Razz

moze ona sie pomylila? :\

a ile do okresu zostało???
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie też to było dziwne a bardziej zaskakujące raczej. Owszem miałam miesiąc temu dość stresujący okres, najwidoczniej na tyle by opóźnić owulację. Myślałam że okres dostanę w ten piątek ale skoro owulacja była wczoraj to nie ma szans na ten okres w tym terminie czyli mam się spodziewać za dwa tygodnie tak mi ona powiedziała. Po tej tabletce nie miałam jeszcze żadnego krwawienia ani plamienia a to już 5 dni mija, tylko wszystko mnie boli. Sad W ogóle jakoś tak nie czuję się komfortowo po tej wizycie, nie że miała mi kłamać że wszystko będzie ok itd ale tak w sumie już nic nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o kurcze... naprawde jestem w szoku po tym co piszesz..
1 raz słysze zeby esc tak mogła namieszac... Neutral...
mimo wszystko wierze w to ze nic złego sie nie stanie i doczekasz sie na @.a czy wy w dni niepłodne idziecie na całosc ze tak powiem? Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem już co namieszało, staram się nie stresować i czekam na cokolwiek czy to na okres czy na te 2 tygodnie aby zrobić test. Ja nie idę nigdy na całość Wink jak to napisałaś, zawsze prezerwatywa ale jak widać różnie to bywa...wind of hope a co ogólnie sądzisz o całej tej mojej sytuacji? tak obiektywnie Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 5 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group