Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ania92



Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn lek przyjęłam w sobote (17.12.11) około godziny 12 i występowały potem jakieś nudności i jajniki też mnie bolały, miałam też humorki. Może to ze stresu Sad
miewam teraz czasami jakieś skurcze, już sama nie wiem co mam o tym myśleć Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wazne zebys nie zwymiotowała..

powinno byc dobrze.
objawy ciazowe tak szybko nie wystepuja Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ania92



Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i tak się boję jak cholera, żebym chociaż miała 99% pewności...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Origamii



Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie martw sie!! powinno byc wszystko ok, tabletka 72 po zazwyczaj dziala zwlaszcza ze przyjelas ja dosyc szybko. Poczytaj sobie artykuly na ...........jak masz watpliwosci


;adresy stron pochodzace spoza forum sa zabronione!
czytaj regulamin forum! ---Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ania92 napisał:
i tak się boję jak cholera, żebym chociaż miała 99% pewności...


Miałam niemal identyczną sytuację, tyle że w środku dni płodnych i mamusią nie zostałam. Tylko nie mam pewności czy coś się wylało czy nie wtedy, jednak po co ryzykować. Tabs w 9h przyjęłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ania92



Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś wystąpiło u mnie krwawienie, mam objawy typowo okresowe (boli mnie brzuch, miałam ochotę na wszystko tzn. raz coś słodkiego za chwilę słonego jak co miesiąc, a wczoraj bolały mnie piersi).
To krwawienie związane jest z działaniem tabletki czy mam okres? Powinnam mieć 26 dopiero...wiem, że to trudno określić ale może ktoś wie czy okres może wystąpić tak wcześnie przed zakładanym "terminem" ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 2:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletka mogła wywołać krwawienie przypominające miesiączkę.
A cykl moze się wahać +/- 7-8 dni i to nie jest anomalia.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poompom



Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 24, 2011 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ania92 napisał:
tzn lek przyjęłam w sobote (17.12.11) około godziny 12 i występowały potem jakieś nudności i jajniki też mnie bolały, miałam też humorki. Może to ze stresu Sad
miewam teraz czasami jakieś skurcze, już sama nie wiem co mam o tym myśleć Sad


Wszystko co mówisz jest objawem wzięcia esca, wiesz ile to hormonów dla Twojego organizmu na raz? Smile Głowa do góry, naprawdę nie masz się czym martwić, mogłabys, gdybyś pigułki nie przyjęła. Stres jest tutaj najgorszym doradcą Wink A na przyszłość może lepiej pójdźcie w antykoncepcję hormonalna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Origamii



Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj sie za kilka dni bedzie lepiej, mozesz miec poblem z miesiaczka tzn. moze nie pojawic sie w oczekiwanym terminie - ale to normalne po tak duzej dawnce hormonow. Poczytaj artykuly dotyczace antykoncepcji doraznej no i zacznij myslec o antykoncepcji przed stosunkiem a nie po - szkoda zdrowia !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SpeedyZDW



Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 02, 2012 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez SpeedyZDW dnia Czw Sty 12, 2012 3:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 18 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group