Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mówisz o wydzielinie kobiecej? tak, to jest śluz z podniecenia, służy do nawilżenia pochwy w czasie stosunku. śluz płodny i nieplodny to inna sprawa
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pingwin2216



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o.k dziękuję bardzo Smile powiem wam, że jestem zadowolony, że tu jest taki wysoki poziom. można zadać pytanie i dostanie się wyczerpującą odpowiedź.. i nie ma tzw. nie chęci do odpowiadania Smile

Czy jeżeli peeting uprawiany był w dni płodne ( 1 dzień ) i dostał się prejakulant to możliwe, jest zajście w ciąże? i ile plemniki wytrzymują w tym śluzie podobno ok 3-5 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczytaj tu
http://www.biomedical.pl/forum/kropelkowanie-pytania-vt5899.html
http://www.biomedical.pl/forum/preejakulat-a-plemniki-vt7593.html
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pingwin2216



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłem tam jakiś dużo znaczących dla mnie informacji .. czy ktoś by mógł mi odpowiedź na moje pytanie z góry dziękuję Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak w sluzie plodnym plemniki wytrzymuja ok 3-5 dni tak jak piszesz.
Preejekulant tak jak juz nie raz bylo w tym temacie pisane, zawieraja plemniki krotko przed samym wytryskiem! Jezeli do wytrysku nie doszlo, lub tez bylo daleko to nie ma szans na ciaze.

Dodano po 1 minutach:

Wystarczyloby poczytac ten sam temat - tylko kilka stron wczesniej... tutaj 95% naszych odpowiedzi to odpowiedz na na to samo pytanie: "czy w preejakulancie sa plemniki i czy dziewczyna od tego zajdzie w ciaze"....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pingwin2216



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do wytrysku nie doszło Smile czyli 100% że ciąża jest niemożliwa Question ( przepraszam, że tak ciągle pytam jednak chcę wiedzieć a wy posiadacie dużą wiedzę i mam nadzieje, że chętnie się nią ze mną podzielicie )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie 100% ... 10000%

NIemozliwa... poczytaj jak dochodzi do zaplodnienia w razie watpliwosci.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pingwin2216



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze dziękuję.. wolałem was zapytać bo czytałem na wikipedi, że tam ( w prejakulancie ) nie ma plemników a jeżeli są to niezdolne do zapłodnienia lub martwe lub w ogóle ich nie ma .. jednak ciekawość kazała mi zapytać bo mam na myśli dni płodne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A kto powiedział ze wiki to odpowiednie źródło in formacji???

Boże ludzie nauczcie się korzystać z internetu Laughing wiki moze jest dobra jesli chodzi o regulke do zeszytu jak sie chodzi do podstawówki albo gim...a i to nie zawsze...

Takich info sie szuka albo w ksiazkach medycznych, albo na odpowiednich forach czytajac juz istniejace tematy albo korzysta z naukowych zasobow internetowych...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pingwin2216



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego zapytałem tutaj ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Następny
Strona 38 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group