Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

preejakulat a plemniki

Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
houkana



Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 6:33 pm    Temat postu: preejakulat a plemniki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy w ejakulacie sa plemniki? istnieje mozliwosc zaplodnienia? jesli jest to gdzies na forum to prosze o odnosnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy chodzi Ci o ejakulat czy preejakulat? bo ejakulat to inaczej nasienie, sperma i to oczywiste, że zawiera plemniki....
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mi chodzi o preejakulat .... w nim nie ma niby plemników... ale np moja mama i kolezanki twierdza ze sa tam plemniki .. to jak z tym jest ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mogą być ale nie muszą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Kwi 09, 2008 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przed samiutkim wytryskiem moze wystapic taka sytuacja ze pojawia sie plemniki ale to nie u wszystkich mezczyzn... ta wydzielina daleko przed wytryskiem nie zawiera plemnikow... jedynie na kilka chwil przed moga sie pojawic i zaraz po tym nastepuje wytrysk....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wiedziemka



Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warmia
PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdzieś czytałam, że nawet jeśli się znajdują, to są jakby "upośledzone" w swoim działaniu (może mają problemy z poruszaniem Razz - przyznam, że nie wnikałam w tę informację szczególnie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
perez



Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mojej pani sie spoznia ciotka.. pisze juz tu o tej sprawie co miesiac.. zawsze sie boje... powinienem sie zabezpieczac... Wiec dzis powinna dostac okresu.. kiedy sie kochalismy nie bylo dni plodnych a jesli byly to ostatni ich dzien... wiec raczej po owulacji... potem caly czas miala taki gestawy sluz... czy moze byc w ciazy?? DO wytrysku nie doszlo... Ostatniego okresu dostala 29 kwietnia i miala 28 dniowy cykl... a my kochalismy sie 16 lub 17 maja a potem to juz na luzie... pomozcie./..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

perez ty panikarzu Smile jesli nie doszło do wytrysku to jak moze byc w ciazy? plemniki pojawiaja sie tuz przed samym wytryskiem wiec nie masz sie co bac.
sluz? zalezy czy jest ciagliwy jak kurze białko czy tez taki grudkowaty..?
ile razy mam Ci mowic ze ciało kobiety to swojego rodzaju zegar ktory sam wymierza czas nadejscia @ ;] czasem wcesniej,czasem pozniej, nic na to nie poradzisz. jesli okres zacznie spozniac sie tydzien,dwa wtedy sa podejrzenia a tak? głowa do gory Smile

co do cyklu to wyglada tak:
- dni płodne miala -> 8-16 Maj
- owulacja wg mnie przypadła na 12,13maj
kochaliscie sie 16,17 wiec to juz sama koncowka płodnych...wiec spokojnie nie ma szans na ciaze )Smile
ps- uzywacie wogole gumek? Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
sluz? zalezy czy jest ciagliwy jak kurze białko czy tez taki grudkowaty..?

nie no, grudkowaty to może sugerować infekcję. owszem nieplodny jest gęsty, białawy, nieciągliwy ale jednorodny Wink

wind_of_hope napisał:

- owulacja wg mnie przypadła na 12,13maj
kochaliscie sie 16,17 wiec to juz sama koncowka płodnych...wiec spokojnie nie ma szans na ciaze )Smile

no tak, ale jakby się cykl przesunął ledwie o 3 dni, to już owulacja może przypaść na 16 maja i wtedy kiszka. oczywiście jeśli by doszło do groźnej sytuacji Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj Emilka dzieki za poprawki Wink. no tak..ja zawsze zakładam ze jest wszystko ok. heh.
a co do sluzu to mi chodzilo ze w niepłodne jest nieciagliwy i nie wiedzialam jak to napisac. gracjas Wink Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 1 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group