Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaśmina _



Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje , także nie sądze aby to bylo możliwe lecz nigdy nic nie wiadomo. Wink Poza tym to bylo na pograniczu dni plodnych/nieplodnych . Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No co do higienicznosci tego czynu wole sie nie wypowiadac.

Ale tak jak Costa uwazam ze ciazy z tego nie bedzie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magi



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, gdy nie było wytrysku, ale plemniki z kropelkowania mogły dostać się do pochwy?

Dodano po 49 minutach:

Już gdzieś na tym forum wyczytałam,że lekarz nie wyklucza takiej możliwości-można zajść w ciążę przez peeting. Wystarczy, żeby plemniki dostały się do pochwy lub w jej okolice. Tam w sprzyjających warunkach mogą przeżyć nawet tydzień...
Może panikuję, ale okres mi się spóźnia. Powinnam go dziś dostać i nic. Uprawiałam peeting, możliwe że jakieś plemniki (może z kropelkowania, bo wytrysku nie było) dostały się do pochwy, dostałam okres ale był skąpy, a teraz następny mi się spóźnia. Miałam wszystkie tzw. subektywne objawy ciąży. Zrobiłam betę-negatywna. Ale może za wcześnie ją zrobiłam? (19 dni po stosunku). Jeśli to nie ciąża, to co?
Wiem, że mogę sobie wmawiać... Założyłam nawet wątek o ciąży urojonej. Ale jednak ryzyko, że naprawdę jestem w ciąży istnieje, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

magi jakie ryzyko??
beta jest negatywna, wytrysku nie bylo , a nawet stosunku nie bylo to jak chcesz byc w ciazy??
owszem przed samym wytryskiem moze sie pojawic tzw. kropelkowanie ale nie wszyscy faceci to maja to po pierwsze a po drugie tam jest znikoma ilosc plemnikow ktore moga zaplodnic, musialabys miec do tego jeszcze plodne dni.... to kropelkowanie wystepuje na kilka sekund przed wytryskiem - wytrysku juz nie idzie powstrzymac wiec jak piszesz ze go nie bylo to kropelkowania tez nie bylo Rolling Eyes jak do wytrysku bylo daleko to nie ma sie co martwic a okres sie spoznia przez stres....
uwiez w koncu w to ze w ciazy nie jestes Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magi



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry, wiem, że to głupio wygląda, że piszę jak jakaś wariatka, ale naprawdę bardzo boję się ciąży... Mieszkam sama, utrzymuję się sama, 2 miesiące temu straciłam pracę i nie mogłam znaleźć nowej, a chłopak okazał się nieodpowiedzialnym kobieciarzem i kręcił z kilkoma laskami na raz! Nie mam się kogo zapytać, co się ze mną dzieje, a do ginekologa boję się iść. Z resztą co ja mu powiem? Że zaszłam w ciążę od palca? A jednak po przeczytaniu forum, różych opinii wiem, że ryzykowałam.
Chciałam się tylko zabawić, rozluźnić, a potem nas trochę poniosło. Bardzo tego żałuję. To są dopiero pierwsze moje kontakty seksualne, pewnie dlatego tak panikuję.
Osobiście nie słyszałam, żeby ktoś w ten sposób "wpadł", ale właściwie to by się tym chwalił? Jest ryzyko zajścia w ciążę przez peeting, jest małe, ale istnieje. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ok ryzyko moze jest ale to na parwde minimalne... mniejsza o to, robilas bete wiec to powinno cie uspokoic Smile 19 dni po stosunku to juz by wykazala ciaze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sober



Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 2:27 am    Temat postu: Sperma na palcach - obawy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! W trakcie gry wstępnej nie miałem oragzmu ale na członku pojawiło się trochę spermy którą zebrałem palcami. Palce starannie wytarłem w ręcznik. Po około 10 min włożyłem je do "przedsionka" pochwy mojej dziewczyny (głębokość ok. 4cm). Czy mamy powody do obaw?


przyłączyłam do tematu podwieszonego. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sober nie sadze, jesli dobrze palce wytarles to nie ma o czym mowic, po drugie plemniki w nieprzyjaznym srodowisku zyja tylko kilka minut.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sober



Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wytarłem do sucha. Potem jeszcze oblizałem palce by pozbyć się ich nieprzyjemnego zapachu.

Martwię się tylko z powodu ze na te dni wypadają jej dni płodne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no ciazy z tego nie bedzie, ale musze powiedziec ze i tak bylo to bezmyslne skoro wiedziales ze masz dni plodne. Aby dziewczyna zaszla w ciaze musi byc albo wytrysk w srodku, albo na palcach musialaby zostac wprowadzona sperma w sporej ilosci. Jesli palce wytarles, nie bylo na nich spermy, a cala sytuacja miala pare minut po wytrysku to mowy o ciazy nie ma. Na przyszlosc jednak radze pomyslec przed takimi zabawami, bo potem jest niepotrzebny stres.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 3 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group