Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pingwin2216 ale pytasz ciągle o to samo...Poczytaj w odpowiednich tematach . Nie ma sensu ciągle pisać od nowa tego na każdej stronie.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
raVal



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Podobnych pytań było pewnie kilka tysięcy ale nie mam siły przeglądać wszystkich tematów, z góry za to przepraszam.

Uprawiałem z dziewczyną pieszczoty. Najpierw ona zrobiła mi loda (czy w ten sposób płyn przed wytryskowy mógł się "rozmazać"?). Potem ja dosłownie przez chwilę dotknąłem się do penisa (nie do żołędzia, do tej częscie niżej), i następnie przez nieuwagę dotknąłem okolic jej narządów płciowych. Wszedłem góra 2 -3cm. Miała wtedy dni płodne. Czy możliwe jest zapłodninie? porszę o odpowiedz, jakby co jest jeszcze czas na tabletkę "po".


Ostatnio zmieniony przez raVal dnia Pon Paź 26, 2009 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przestraszona992



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stolica
PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś już mój 27 dzień cyklu, a okresu nadal brak (ostatnio miesiączka wystąpiła 29.10, cykl był 24dniowy). Boli mnie podbrzusze, krzyż i żołądek, powiększony tak jakby jest lewy jajnik. Bolą mnie sutki (co jest dla mnie najdziwniejsze, to już z 6 dni), szczególnie lewy. Mam upławy (gęste, mętne, kolor podchodzi tak jakby pod zielony). Przez parę ostatnich dni swędziały mnie narządy rodne - przez jakieś 3 dni - teraz już to swędzenie ustało.
Czy wszystko jest w porządku? Czy mogą być to objawy ciąży?
(Po ostatnim incydencie bardzo uważałam, seksu nie uprawiałam i wątpię, że świeże nasienie dotknęło pochwy, możliwe że było zaschnięte - ale przecież plemniki ginął po 3 minutach)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raVal jezeli na czlonku byla sperma (nie preejekulant) jak wchodziles w nia to jakies szanse sa. Jesli jednak nie, jesli byl tylko preejekulant to ciazy z tego nie bedzie. Ale nie polecam takich ryzykownych zabaw w dni plodne... bo nigdy nic nie wiadomo... chwila nieuwagi i dzidzia gotowa.

przestraszona992 nie panikuj ! dostalas juz wczesniej odpowiedzi. Nie walkuj tematu. Idz do lekarza, bo te uplawy i swędzenie moga byc objawem jakiejs infekcji.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
raVal



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
raVal jezeli na czlonku byla sperma (nie preejekulant) jak wchodziles w nia to jakies szanse sa. Jesli jednak nie, jesli byl tylko preejekulant to ciazy z tego nie bedzie. Ale nie polecam takich ryzykownych zabaw w dni plodne... bo nigdy nic nie wiadomo... chwila nieuwagi i dzidzia gotowa.


Do samego wytrysku doszło 10 minut potem, więc nie było. Z tym, że parę godzin wcześniej miałem również wytrysk, ale po nim brałem kąpiel - czyli chyba powinno się zmyć, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przestraszona992



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stolica
PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:

przestraszona992 nie panikuj ! dostalas juz wczesniej odpowiedzi. Nie walkuj tematu. Idz do lekarza, bo te uplawy i swędzenie moga byc objawem jakiejs infekcji.


ale jeśli mam jakąś infekcję to okres może się opóźnić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przestraszona992 tak. infekcja to inaczej stan zapalny- a to znaczy, że organizm walczy z przeciwnikiem. każda choroba: grypa, przeziębienie, zapalenie może spowodować rozregulowanie cyklu.
idź do lekarza bo im później zaczniesz leczyć infekcję tym gorzej dla Ciebie.

raVal napisał:
parę godzin wcześniej miałem również wytrysk, ale po nim brałem kąpiel - czyli chyba powinno się zmyć, prawda?

tak. plemniki w starciu z wodą i mydłem giną. tym bardziej po kilku godzinach. a jeśli dobrze zakładam, że wycierałeś się po kąpieli ręcznikiem to je po prostu zmiażdżyłeś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
raVal



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 12:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:

raVal napisał:
parę godzin wcześniej miałem również wytrysk, ale po nim brałem kąpiel - czyli chyba powinno się zmyć, prawda?

tak. plemniki w starciu z wodą i mydłem giną. tym bardziej po kilku godzinach. a jeśli dobrze zakładam, że wycierałeś się po kąpieli ręcznikiem to je po prostu zmiażdżyłeś Smile


Mój kolega miał podobną sytuację niedawno - tyle, że nie kąpał się po wytrysku. Mimo tego, po tych 3,4 czy 5 godzinach plemniki obumierają, tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

5 godzinach? 5 minutach - w nieprzyjaznym srodowisku (czyli poza sluzem plodnym kobiety)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pattis



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałam dowiedzieć się, czy istnieje możliwość zapłodnienia, jeśli część spermy z wytrysku(poza pochwą) po około minucie(góra 2) od wytrysku została wprowadzana ok 2-3cm do pochwy jak się okazało w dniach około-owulacyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Strona 39 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group