Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowanie- pytania

Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 10:09 pm    Temat postu: Kropelkowanie- pytania Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest możliwe dlatego że w blonie dziewczej jest otworek Wink To nie blona chamująca wszystko po której przerwaniu można zajść w ciąże. Niektóre kobiety maja tak zbudowaną blone dziewiczą że jest ona rozrywana przy porodzie dopier.

Błone dziewicza można zobrazować miejwiecej tak (nie jest to naukowe podejście ale obrazowe Wink ) : Wyobraź sobie dwie rury, po między nie włóż folie w foli zróg jedną lub kilka dziórek. Tak wygląda twoje ciało (oczywiście w wielkim skrócie bo nie wiem jak to wyjaśnić w miare medycznei a tak żebyś to zrozumiała - istnieją rysunki - w tym momencie nie mam ich pod ręka by je zamieścić ale poszukam i dodam do tego tematu Wink )

Błona dziewicza ma te otwoki po to aby mogło dochodzić do miesiączki Wink

Czasem dzurka jest większa a czasem jest to kilka mniejszych. Podczas stosunku członek musi sie przedostać przez tą przeszkode - błona jest około 4 cm od ujścia od pochwy. A czlonek w stanie erekcji (gdy jest duży i twardy) mieżw granicach od 14 do 18 cm.

Rozerwanie błony zazwyczaj wiąże sie zdawką bólu - ból ten idzie zniwelować podneiceniem chodz nie zawsze sie to udaje. Ale nie jest powiedziane że musi na 100% wystąpić ból Wink to kwestia indywidualna.

Jest też małą dawka krwi. Co też nie jest zawsze. Z tego co slyszałem to zdania są podzielone, jedni uwazają że lepiej jak nie ma tego specyficznego bólu i krwi inni uważają że to ma swój urok i jest to warte Wink

Jeżeli chesz sie dowiedzieć więcej szczegółów medycznych i już wyjaśnionych dokładnie i opracowanych przez lekarzy to zapraszam do tematu:
http://www.biomedical.pl/forum/anatomia-seksualna-encylopedia-od-a-do-z-vt339.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje ale nie mam odpowiedzi na pytanko... interesuje mnie czy jak ww substancje skapną na drogi rodne kobiety mozna zajśc w ciążę?? czy żeby zajść poprostu trzeba wsadzić członka itd
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plemniki nie poruszają sie. One są wystrzeliwane w jednej kupie która znajduje sie w eakulance (czyli tej białej klejącej sie mazi). Ejakulant to ochorna oraz pożywienie dla plemników. Plemniki poruszaja sie dopiero w tedy gdy dostaną sie do śluzu z pochwy. Zachodzi tam mikro reacja chemiczna w ktorej wyniku zostaje wytowrzona energia. Tak jak start rakiety kosmicznej Wink raz uruchomione zatrzyma sie gdy skończys ie paliwo (energia w tym wypadku). No a potem to już zależy czy dotrze do jajeczka w jajowodze Wink (tylko tam może dojść do zapłodnienia) jajeczko jest otoczone specialnymi fałdami przez które może sie przebić plemnik. Te fajdy są możliwe do rozopienia tylo w tedy gdy jajeczko jest w jajowodzie. Potem zmienia nieco skład chemiczny i plemnik już nie jest wstanie sie przebić Wink

Dlatego nie musi dojść do penetacj aby zajść w ciąże Wink

A przed własciwym wytryskiem (czyli ejakulantu w raz z plemnikami) dochodzi do kropelkownia czyli wypuszczenia samych plemników bez ejakuantu. Dochodz do tego bez wiedzy ani kotroli mężczyzny i jest nie wyczówalne ani dla niego ani dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm jeszcze jedno pytanko

Tak więc dobrze mysle:
jezeli któraś z wydzielin tylko dotknie zewnętrznej części narządów rodnych kobiety to jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?
czy tu też jest jeszcze ważny okres?
no i czy ta wydzielina też jest wydzielana poza miesiączką?
chodzi mi o to czy jak sie kończy cała miesiączka to ta wydzielina się wydziela mimo to??

z góry pieknie dziękuje
pozdrawiam
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Substancji która powoduje uwolnienie energi z plemnika jest najwięcej w wydzielinie produkowanej podczas podniecenia Wink Co nie oznacza że zajść w ciąże można tylko podczas stosunku gdzie występuje podniece. W tedy ciąże z gwałtu były by niemożliwie. Inne śluzy tez zawierają tą substancje chemiczną tylko poprostu o mniejszym nasileniu.

Jeżeli twoje krocze będzie wilgotne i na nie dostanie sie sperma, w tedy tak jest możliwość zajścia w ciąże. Im wi eksza możliwość przedostanie sie spermy do wewnątrz (np. w masowanie) tym wieksze prawdopodobnieństwo ciąży. Oczywiście jeżeli są ku temu warunki bo do zapłodnienia dochodzi w określonych warunkach, sam plemnik w tobie no niestety nic nie zdziała, jajeczko musi byc też w odpowiedniej fazie i miejscu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zdesperowany19
Gość









PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie

ostatnio kochalem sie z dziewczyna w jej dni plodne.ona siadla na mnie bez zabezpieczenia,poruszala sie troche,zaczynalem juz sie zblizac do szczytu ,wtedy wyciagnalem go z niej

jak duza jest szansa,ze zaszla w ciaze:(?
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 7:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O ile wycofałes sie przed wytryskiem to szanse na ciąże są znikome.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zdesperowany19
Gość









PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak myślisz?


a te plemniki w preejakulacie?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Występują przed samym wytryskiem więc, jeżeli było daleko do wytrysku wlaściwego to możesz być spokojna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zdesperowany(mniej!) 19
Gość









PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ukrywam,ze mnie pocieszyliscie

do wytrysku wlasciwego jeszcze troche bylo,nie mialem go od razu po wyciagnieciu penisa z mojej partnerki


pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 1 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group