Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope ma rację nie ma obaw do paniki Wink i nie wkręcajcie sobie za dużo Laughing okres przyjdzie i dolegliwości miną Smile
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magi



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak narazie staram się uspokoić, i objawy mijają, ale nie od razu, tylko stopniowo, powoli. Dziś np. mam biegunkę i cały czas mi się przelewa w brzuchu... Mam nadzieję,że to tylko moja wyobraźnia i błędne interpretowanie tego, co się dzieje w moim organiźmie.
Czytałam sporo na temat ciąży bez wytrysku, podobno jest możliwa. Wystarczy by w dni płodne plemniki dostały się w okolice pochwy i ciąża gotowa. Jak do takiej informacji dodałam strach przed niechcianą ciążą, od razu wystąpiły mi jej objawy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze tak jest, ze sie nakrecamy niepotrzebnie i ooo.. stres gotowy.. a jak mam pytanie nie wiem gdzie je napisac wiec pisze tu...

mam nareszcie miesiaczke tyle ze ona jest bardzo dziwna.. jest bardzo malo obfite krwawienie, bardzo skape... od soboty tak mam... no i widze ze w tym sluzie sa nitki krwi ale czy to normalnie ze jest tak skapa miesiaczka? bo to chyba pierwszy raz tak mam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
na na na



Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 4:17 pm    Temat postu: bardzo się boję :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! proszę o pomoc!

z moim chłopakiem w noc sylwestrowa troche sie zabawilismy... co prawda nie bylo sexu. Byla minetka oraz palcowka i byl rowniez wytrysk... Masturbowałam mojego chłopaka. jest taka możliwosc, ze sperma dotknela wejscia pochwy... czy gleboko musi dostac sperma, aby doszlo do zaplodnienia?

prosze o szczere odpowiedzi... wiem, ze juz podobne posty byly, ale prosze o szybka odpowiedz!!
POZDRAWIAM :**

---edited by karioka---
Temat przyłączam do pokrewnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Edyta22



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 64

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked
Dobra jesteś!
Jeśli chodzi o to czy sperma dotknęła wejścia pochwy to raczej nikt Ci tego nie powie, a napewno nie ja bo mnie wtedy z Wami nie było, a czy głęboko musi dostać sperma? Wydaje mi się że nie. Plemniki są tak stworzone że wiedzą gdzie mają podążać i jeśli nawet znajdą się w przedsionku pochwy to jest możliwość zapłodnienia.
Napisz coś więcej- czy miałaś dni płodne czy też nie, może coś łatwiej będzie wnioskować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
123asia



Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Mam podobny problem! Po stosunku między mną a moim partnerem i wytrysku na jego brzuch, siadłam na jego brzuchu. Moje narządy mogły więc mieć ( no i raczej miały) kontakt ze spermą. Czy mogło w ten sposób dojść do zapłodnienia? Czy plemniki mogły się "przemieścić"? Okres spóźnia mi się ok. 6 dni, ale i tak bywało więc się nie boję. Poza tym, gdyby okazało się, że jestem w ciąży, to tragedii by nie było. Wręcz przeciwnie. W razie co to i tak chyba za wcześnie na jakiekolwiek objawy. Odczuwam ból piersi i pobolewają mnie jajniki, wiec pewnie okres sie zbliza. Chce tylko wiedziec, czy w taki sposob jak opisalam wyzej mozna zajsc w ciaze! Dzieki za ewentualne odpowiedzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezeli sprema nie zostala starta, a ty siadlas na nia, bedac wilgotna, a mialas dni plodne to sadze ze mozliwosc jest. Mala bo mala ale jest
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
123asia



Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki! Sperma nie zostala starta, ale tez mysle ze prawdopodobienstwo jest niewielkie. Chcialam wiedziec, co inni o tym sadza. Okresu jeszcze nie mam, ale podejrzewam, ze opoznienie wywolane jest przeziebieniem. Zreszta pisalam juz o pewnych objawach zblizajacej sie miesiaczki. Dzieki za pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaśmina _



Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
powiele pytanie jedno z wilu, ktore było poruszone w tym watku. Moja ytuacja może wydać sie dość absurdalna przynajmniej jak teraz o tym pomysle to tak sadze...

on skonczył w moich ustach , niezadowolona tą sytuacja nie połknełam wszystkiego. Czesc znalazła sie na jego brzuchu ,a czesc w moich ustach.

Jak sadze znikoma polowe połknełam ,a reszte wyplułam do chutseczki, ktora zwinełam po jakimś czasie odstep kilku minut , wytarłam ta chusteczka swoją wydzieline...

obawiam sie, że w w jakis sposob plemniki mogły sie przedostac do pochwy.

Istnieje takie prawdopodobienstwo ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaśmina _ wydaje mi się ze przez takie sytuacje do ciąży dojść nie może Confused jakby byla taka możliwość nie byłoby niżu demograficznego w Polsce Razz uważam że możesz być spokojna Smile ale poczekaj na opinie innych Wink pozdrawiam
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Następny
Strona 2 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group