Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pingwin2216



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra dzięki Smile już koniec paniki i przejmowania się tym ^^ następnym razem peeting w białych rękawiczkach gumowych rękawiczkach XD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hahaha wystarczy odrobine wiecej uwagi i bedzie ok Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przestraszona992



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stolica
PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy można zajść w ciażę podczas wspólnej kąpieli w wannie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wspólna kąpiel czy sex w kąpieli?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezeli chodzi ci o wspolne siedzenie w wannie czy pod prysznicem to NIE!
Jesli chodzi o wspolzycie to jak najbardziej mozna zajsc w ciaze. Warunki wspolzycia nie maja nic do tego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przestraszona992



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stolica
PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet, jeżeli mężczyzna ma orgazm w wannie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do zapłodnienia potrzebne sa sprzyjające warunki. Plemniki mogą przetrwać tylko w odpowiednim otoczeniu. Potrzebny jest przede wszystkim śluz płodny kobiety. Pomysl gdyby była fizycznie taka możliwość to na basen mężczyzn wpuszczano by w prezerwatywach... Very Happy
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wystarczylo by tylko pozytac porzadnie forum.... napisane jest jasno i wyraznie w temacie fakty i mity. Cytuję wypowiedź pituszki

Cytat:


MIT: mozna zajsc w ciaze jezeli mezczyzna sie sposci do wody w wannie, a kobieta sie kąpie razem z nim lub wejdzie do tej samej wody.

FAKT: to jest niemozliwe! poniewaz plemniki gina w niedogodnych warunkach np. ciepla woda. Do tego musi byc kontakt ze sluzem kobiety aby plemniki powedrowaly do jajowodow.


Dodano po 2 minutach:

W ramach dokształcenia odsyłam do bardzo pożytecznego tematu na tym forum!

http://www.biomedical.pl/forum/mity-a-fakty-medyczne-vt6804.html?highlight=wannie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i koniec tematu Wink)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pingwin2216



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze takie pytanko czy ta wydzielina wydzielana podczas orgazmu co to właściwie jest? to jest zupełnie co innego niż śluz płodny ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Strona 37 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group