Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.8 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiek22



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli nie jestem w ciazy?? a i jeszcze jedno....czy to dobrze ze dostalam tego krwawienia 5 dni po wspolzyciu z chlopakiem???i to krwawienie trwalo pieć dni ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasia widocznie dostalas okres, a jezeli nastapilo to 5 dni po wspolzyciu to wtedy jak sie kcohaliscie mialas nieplodne dni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KL



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka, a co powiesz o moim przypadku? (dwa posty wyzej)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiek22



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak myslisz???SadSmile wiesz, ja sie strasznie boje ze moge byc w ciazy:( bardzo mi pomogliscie:) a czy to normalne ze mnie jajniki bola?SadSadSad a w dodatku jestem chra:( chyba mam angine i bola mnie te jajniki i nerki:(SadSad i jeszcze te jajniki bola mnie raz jeden raz drogi...tak jakos dziwny mam brzuch w dole:( moze oanikuje ale sie poprostu BOJE!!!SadSadSad

Ostatnio zmieniony przez kasiek22 dnia Sro Lis 28, 2007 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smutno mi i sie strasznie boje.... test wiarygodny na 99%.... my tego nie robilismy w formie seksu tylko piescilismy sie... ale czemu on sie spoznia:(? Wind_of_Hope może Ty mi coś doradzisz?? zauwazyłam w dodatku na bieliźnie śluz.... a nie wiem jak to jest np jak ktos ma byc w ciąży..? to ten śluz jest czy jest "sucho"?

dziewczyny czy zawsze jest tak ze jesli nie przyjdzie okres w jednym miesiacu to musi byc od razu ciaza? jezeli w dodatku jest tak malo prawdopodobne ze w miej mozna byc.... Sad


----edited by emilka----
nastja, już jestes z nami jakiś czas, pamiętaj o edytowaniu postów, jeżeli chcesz coś dodaćSmile

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smutaska210



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 11:19 pm    Temat postu: ciazaaa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc chaialam sie spytac Embarassed kochalam sie z chlopakim z gumka i jak wyjol to sperma byla na pochwie i chyba w srodu al enei jestem pewna a i niewiem czy byly plodne dni czy mozna zajsc w ciaze

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przenosze w odp. miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja hejka Smile ja powiem tyle,ze nie masz co sie zamartwiac. z Tego co pamietam to uwazacie podczas sexu, nigdy nie doszlo do zaniedbania z Waszej strony wiec nie powinnas sie martwic. moze dla bezpieczenstwa kochajcie sie jak masz niepłodne? wtedy i paluszki nic nie zdziałaja Smile heh.
a sprawdziany jak najabrdziej moga wpływac na opoznienie...
jestem pewna ze niedługo zacznie pobolewac brzuchol Smile.
aha- kiedy robiłas ten test? tzn. ile dni po stosunku? oby nie było za wczesnie Smile

nastja napisał:

dziewczyny czy zawsze jest tak ze jesli nie przyjdzie okres w jednym miesiacu to musi byc od razu ciaza? jezeli w dodatku jest tak malo prawdopodobne ze w miej mozna byc.... Sad

no co Ty wcale nie musi tak byc Smile. Nie zamartwiaj sie. Ja podtrzymuje swoja wersje ze okres spoznia sie przez stres...a tak wgole to ile dni juz sie spoznia? moze za wczesnie na panikowanie? Razz

Nowinka uważam ze szanse na ciaze sa...zapomnieliscie sie- zdarza sie,ale nie słyszałas o tabletce "PO"? przeciez nie kosztuje tyle co wychowanie dziecka... Rolling Eyes


smutaska210 czyli co gumka pekła?? w ktorym dniu cyklu sie kochaliscie? to Ci powiem jakie to były dni... Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KL napisał:
pituszka, a co powiesz o moim przypadku? (dwa posty wyzej)


moim zdaniem nie masz sie co martwic ciaza, wytrysku nie bylo w tobie wiec nikle szanse na ciaze, a to spoznienie to moze sie zdazacv zcasem tak jest, ja stawiam na stres:) a piersi cie bola albo cos?? masz jakies objawy nadchodzacego okresu?? o ile zawsze je masz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind okres miałam zeszłego miesiąca dnia 22 a cykle mam nieregularne 29-33 dni... test robilam wczoraj po poludniu...wyszedł negatywnie (brak ciąży) tylko dlaczego okres sie nie pojawia? dodam ze mam na bieliźnie śluz...ogólnie dni takie mokrawe...
i powiem Ci, że mam taki bóle brzuch ze aż mnie czasem skręca..
ps. na teście było napisane, że wykrywa ciąże nawet tego dnia co miała przyjśc miesiączka... a Twoim zdaniem jak to jest? mi się juz zaczęło wydawac, że jak zrobiłam test 38 dnia od pierwszego dnia ostatniej miesiączki to to wyszlo prawda, ze nie jestem.. boje się coraz bardziej

dodam , ze nie robiliśmy tego tak jak to się robi, gdy już się bardzo chce tylko pieściliśmy się..

emilka przepraszam to z emocji.. nastepnym razem na pewno zedytuje Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiek22



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wielkie dzieki ze mi pomagacie:(SadSad!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Następny
Strona 38 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group