Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.8 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm.. a czemu nie pomysleliscie o zabezpieczeniu skoro to byl Twoj pierwszy raz Question jak dlugie masz cykle? bo to tez wazne..stosunek przerywany moim zdaniem ma to do siebie ze trzeba bardzo dobrze znac swoj organizm. Czyli swoj cykl, sygnaly dawane podczas owulacji przez organizm itp. i mysle ze ta metoda nie jest zbyt dobra dla poczatkujacych. Ale to tylko moje zdanie Smile pozdrawiam , poczekaj az ktos sie wypowie w tej sprawie.. Wink
Powrót do góry
kasiek22



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no... niewiem czemu moze panikuje:( a jak moj chlopak uslyszal ze moge byc w ciazy to jakos zmienil stosunek do mnie:(SadSadłeee:(Sad::(ale jak odbylam stosunek to bylam dwa dni po okresie i pozniej po tym stosunku mialam piec dni krwawienia a teraz jest ten sluz:(SadSadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiek22 wydaje mi sie ze bolace janiki to w Twoim przypadku raczej objaw zblizajacej sie owulacji badz obecnej juz owulacji. Ale nie jestem pewna na 100% za to uwazam ze ciaza w Twoim przypadku jest niemozliwa. Pamietaj ze przez te wszystkie swoje stresy okres ktory dostaniesz moze przyjsc opozniony Exclamation Wiec postaraj sie nie stresowac bo to i tak nic nie daje (wiem ze prosto jest tak mowic) ale wiem to po sobie ze stres potrafi ostro opoznic ciotke, pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ewelinka;)



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cykl trwa ok 28-34 dni...
coz, wyszło nie spodziewanie, nie było to planowane...
wiem ze głupia byłam nie myślac o zabezpieczeniu...
ale "madry polak po szkodzie" przypuszczam ze jezeli...wszystko ułoży sie tak jak ma sie ułozyc...to bede miała nauczke, i chyba nie zrobie tego zbyt szybko drugi raz:(
teraz wyczekuje @
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mam jeszcze jedno wazne pytanie o ktorym zapomnialam Embarassed ktorego dnia cyklu kochalas sie ze swoim chlopakiem Question
Powrót do góry
Ewelinka;)



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

około 20 dnia cyklu:|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiek22



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki EWELA 10:)SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

huhu to mysle ze jakies prawdopodobienstwo moze byc..nie duze ale jakies tam szanse sa na ciaze Rolling Eyes bo nigdy nie wiadomo czy np owulacja ci sie opoznila..z roznych powodow moglo tak byc. Ale z drugiej strony jesli to byl stosunek przerywany i twoj chlopak "nie skonczyl" w Tobie to powinno byc wszystko git Exclamation I okres moze Ci sie spozni ze stresu (mi raz spoznil sie 3 dni bo tez panikowalam choc nie bylo obaw) Moze zrobisz test co Question A ostatni cykl ile trwal jessli moge spytac?

P.S. Szkoda ze nie pomysleliscie o jakimkolwiek zabezpieczeniu (chocby prezerwatywie..) ona zawsze jest pewniejsza niz stosunek przerywany. Ale eh mam nadzieje ze bedziesz wszystko dobrze, okres dostaniesz i nastepnym razem na 1000% pomyslicie o zabezpieczeniu Exclamation Smile

kasiek22 nie ma za co Smile wyluzuj sie, zrob sobie kapiel w goracej wodzie z pachnaca pianka, ogladnij jakis filmik i przytul sie do swojego boya - to zawsze pomaga Laughing
Powrót do góry
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję kochane za wszystkie słowa otuchy, które do mnie kierowałyście:) dzięki temu podbudowałam się uwierzyłam,że będzie dobrze i okres przyszedł ok 40 minut temu Smile bede go obserwowała i na pewno się odezwę i dam znac co i jak :* buziaczki
pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KL



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja zazdroszcze Sad


---edit by Wind_Of_Hope---
Dziewczynki temat zamykam z uwagi na przekroczenie 40 magicznych stron Smile prosze o pisanie w nowym dziale Smile--->
http://www.biomedical.pl/forum/czy-jestem-w-ciazy-temat-specjalny-part9--vt6395.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
Strona 40 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group