Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.8 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KL



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
KL napisał:
pituszka, a co powiesz o moim przypadku? (dwa posty wyzej)


moim zdaniem nie masz sie co martwic ciaza, wytrysku nie bylo w tobie wiec nikle szanse na ciaze, a to spoznienie to moze sie zdazacv zcasem tak jest, ja stawiam na stres:) a piersi cie bola albo cos?? masz jakies objawy nadchodzacego okresu?? o ile zawsze je masz Smile


co do objawów to przewaznie minimum tydzien przed okresem bolą mnie piersi.. ale w tym miesiacu nic takiego sie nie dzieje, co mnie troche dziwi.. za to śluz mam niepłodny.. denerwuje mnie to opoznienie.. ale pewnie to przez stres.. chociaz od waszych ostatnich wiadomosci i przeczytania całego tego forum staram sie o tym nie myslec i przestaje wierzyc, ze moze byc cos nie tak.. niestety fakt, faktem ze byłabym zupelnie spokojna dopiero jakbym dostała w koncu ten okres :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiek22 napisał:
wielkie dzieki ze mi pomagacie:(SadSad!!!!


Yyyy Sorrry ,ale chyba przesadzasz...ja moze Ci nie pomogłam? nie pisz wkołko tego samego bo nie mozna 1000 razy powtarzac sie...co mam powiedziec? przeczytaj dokładnie moja wczesniejsza wypowiedz i wbij do głowy ze w ciazy nie jestes ! kolejny raz wysle ostrzezenie...

Nastja 22 dzien cyklu to niepłodne Smile nie masz co sie bac. Okres spoznia sie bo moze cos przesuneło sie... jestem pewna ze mamuska nie bedziesz. Moze te uczucie "mokrosci" to na okres...bo niektore dziewczyny maja sluzik przed okresem. nie boj sie Smile wszystko ok. pzdr. Wink
po 12 dniach od stosunku ( ale u Was nie było tego ) Razz zrob test...chociaz i tak wiem ze wynik bedzie negatywny Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiek22



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra sorrry..Sad tylko czemu mnie te jakniki bolaA???SadSadSad: i pojawil sie sluz taki bialy:(SadSad aaa i jeszcze chlopak mi powiedzial ze wytrysk byol ale troszeczke ale gumnka nie pekla....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chlopak mi powiedzial ze wytrysk byol ale troszeczke


podoba mi sie to stwierdzenie;]

nie no jeżeli nawet wytrysk był ale gumka nie pękła to sie nie ma co stresować!
moze masz jakieś zapalenie w jak by nie patrzeć podczas stosunku ułatwiasz bakteriom dostęp to tych rejonów moze idź do ginekologa..i Ci powie dokładnie ocb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nastja ja tez mam uczucie "mokrosci" na tydzien lub czasem nawet wiecej przed okresem Smile wiec glowa do gory Exclamation na bank okres przybedzie Wink
Powrót do góry
kasiek22



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale piec dni po stosunku pojawilo sie krwawienie i trwalo 5 dni i znowu bede miala okres???SadSadSad: eeeeeeeeee.....SadSadSad boshe....SadSad:(pojawil sie sluz bialy ....taki lepki...fujfufuj...........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KL



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiek22 napisał:
ale piec dni po stosunku pojawilo sie krwawienie i trwalo 5 dni i znowu bede miala okres???SadSadSad: eeeeeeeeee.....SadSadSad boshe....SadSad:(pojawil sie sluz bialy ....taki lepki...fujfufuj...........


Kasiek.. bo ja troche nie rozumiem.. odbyłas stosunek.. mialas okres, wiec czym sie martwisz? Jak masz taki sluz to prawdopodobnie zaczeła Ci sie owulacja.. chociaz troche wczesnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelinka;)



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć! mam 17 lat...niedawno odbyłam swoj pierwszy stosunek...
teraz spoźnia mi sie @ około 4-5 dni...robiłam test wynik negatywny.
Ale mam pewne obawy...moje piersi bolą, inaczej..niz jak przed @, dzis bolały mnie narzady rodne...jestem ospała, czuje wiecznie zmeczenie.
kiedy moge powtórzyc test? zeby być pewnym??
Boje sie!!!W koncu mam tylko 17 lat:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a stało sie coś niepokojącego pod cza stosunku?? pękła prezerwatywa i czy wogóle była i jak dawno to było??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelinka;)



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapomniałam dodac..ze w dzien kiedy miałam dostac @ to miałam dziwny śluz..taki biały, lepki...i do tego robiły sie takie grudki, z tego śluzu:(

Bez prezerwatywy, teoretycznie w dni niepłodne...
stosunek przerywany...Sad


----edited by emilka----
jeżeli chcesz coś dodać, używaj opcji "zmień". znajduje się w prawym górnym rogu każdego Twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Strona 39 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group