Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.8 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
Byc moze jest on spowodowany zblizajaca sie owulacja, albo zblizajacym sie okresem... To raczej nic powaznego ale poczekaj na jakies odpowiedzi innych bo ja ekspertem w tych sprawach nie jestem Wink


bardzo dobra odpowiedz, zgadzam sie z tym w 100% Smile

mala_mi napisał:
ps. w prawdzie moderatorem nie jestem ale to chyba takie "zboczenie zawodowe" ... odpisuj w tym temacie a nie zakladaj niepotrzebnie nowego Wink Po co zasmiecac forum Wink


slusznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie to może być ból jajnika albo wyrostek może to być wiele innych rzeczy więc odczekaj a jak nieprzejdzie to do lekarza
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 10:21 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oki sorki i dzieki:) Smile pozderki dla wszystkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
che



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... przeczytałam cały ten wątek, wiele się dowiedziałam... a potem znalazłam w portalu to: http://www.biomedical.pl/antykoncepcja/stosunek-przerywany-111.html

to jest fragment który mnie zastanowił:
"(...)Wydzielanie się wydzieliny z członka przed orgazmem nazywa się kropelkowaniem. Jest to śluzowata, lepka substancja, która pod wpływem silnego lub długotrwałego podniecenia mężczyzny, pojawia się najpierw w cewce moczowej, a następnie wydostaje na zewnątrz. Prawdopodobnie wytwarzają ją gruczoły opuszko-cewkowe – jedne z gruczołów dodatkowych mężczyzny (produkujące substancje wchodzące poza plemnikami w skład nasienia). Wydzielina ta ma za zadanie zalkalizować kwaśny (szkodliwy dla plemników) odczyn moczu w cewce moczowej, a także uczynić ją bardziej śliską, a więc stworzyć dogodne warunki dla spodziewanego wytrysku nasienia. Gdy moment wytrysku jest odwlekany, wydzielina wydostaje się na zewnątrz. W tej przedejakulacyjnej wydzielinie często są już ruchome plemniki. Stwarza to ryzyko zapłodnienia, zanim dojdzie do ejakulacji we wnętrzu pochwy(...)"

i przestałam ogarniać temat
???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Boxic



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 1:16 pm    Temat postu: Objawy Ciązy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Mam problem . Kochałem sie z moja dziewczyna zaraz po jej okresie jakos 12-15 wrzesnia (moze pare dni wczesniej).Jest 9 Października a ona niedostala jeszcze okresu i strasznie sie boje ze zaszła w ciaze. Bylismy zabezpieczeni jednak mam pewne obawy . Czy po tak krotkim czasie byly by juz pierwsze objawy ciązy ?? (wymioty itd.) prosze pomozcie mi bo jestem strasznie nerwowy .


-----edited by emilka----
temat został przeniesiony do podwieszonego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boxic zalezy czy miała płodne,owulacje, czy wytrysk nastapił w srodku? jesli nie to nie ma powodu do niepokoju Smile. stres działa niekorzystnie na okres,wiec i dziewczyna i Ty musicie sie uspokoic. Pisałes ze masz pewne obawy- czyli co takiego? powodzonka. Test robi sie 6-12 dni od stosunku Smile najlepszy jest test krwi- wynik w 100% pewny,ale koszt.ok.20zł Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 7:48 pm    Temat postu: Boxic Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem jest nikła szansa aby była w ciąży poniewaz robiliscie to z zabiezpieczeniem.. i skoro nie napisałes ze cos było nie tak to raczej nie jest .. Smile takze spoko. a jesli chodzi o spozniający sie okres to moze byc on spowodowany stresem, zdenerwowaniem.. itd. wiec nie ma sie co zadręczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

che napisał:

"(...)Wydzielanie się wydzieliny z członka przed orgazmem nazywa się kropelkowaniem. Jest to śluzowata, lepka substancja, która pod wpływem silnego lub długotrwałego podniecenia mężczyzny, pojawia się najpierw w cewce moczowej, a następnie wydostaje na zewnątrz. Prawdopodobnie wytwarzają ją gruczoły opuszko-cewkowe – jedne z gruczołów dodatkowych mężczyzny (produkujące substancje wchodzące poza plemnikami w skład nasienia). Wydzielina ta ma za zadanie zalkalizować kwaśny (szkodliwy dla plemników) odczyn moczu w cewce moczowej, a także uczynić ją bardziej śliską, a więc stworzyć dogodne warunki dla spodziewanego wytrysku nasienia.

tak do tego momentu wszystko gra jak najbardziej ale moim zdaniem ktos tu zapomnial dopisac ze "przed samym wytryskiem"
che napisał:
Gdy moment wytrysku jest odwlekany, wydzielina wydostaje się na zewnątrz. W tej przedejakulacyjnej wydzielinie często są już ruchome plemniki. Stwarza to ryzyko zapłodnienia, zanim dojdzie do ejakulacji we wnętrzu pochwy(...)"

no i ja bym dopisala tutaj jeszcze to ze sluz widac golym okiem i go czuc a przed samym wytryskiem plyn przedejakulacyjny nie jest odczuwalny i widoczny Smile to na tyle....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Boxic



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 10:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki Bogu wczoraj pod wieczor w kinie dostala okresu :] wszystkie nerwy mi przeszly dzieki za pomoc :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
roksana



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co ja mam powiedzieć,
Kochałam sie z moim kochanym w dni polodne (a moze dzień przed nimi)bez zabezpieczenia i w dodatku do końca we mnie. Chcemy mieć już dzidzię ale za każdym razem nic nie wychodzi. Okres spożnia mi sie dopiero dwa dni, nniby czasem pobolewa jak przed @ ale czy to na nia boli. Sama nie wiem, kiedy zrobic test? Czemu tak ciężko jest zasiać fasolkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 3 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group